Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenthet problémát egy...

Jelenthet problémát egy vízjellel ellátott önéletrajz kiválasztáskor/szelektáláskor?

Figyelt kérdés
Budapesten tanulok egyetemen, és szeretném a szakmai gyakorlatom hamarabb megkezdeni mint azt a mintatervem előírja. A gyakorlati helyek kérnek fényképes önéletrajzot, amit el is készítettem. A Profession-ről használtam sablont, viszont a papír aljára odatették a weboldal logóját, amit persze nem lehet eltüntetni és a kinyomtatott verzión is ott van.Nem annyira feltűnő de azért észre lehet venni. Szerintetek ez mennyire tűnik "amatőrnek" egy gyakorlati helyet (is) biztosító cégnek, például a Hungexpo-nak? Vannak olyan önéletrajzok amiken nincs vízjel, de nekem azt leszámítva tetszik a Profession-ös, és szívesebben használnám azt.

2023. aug. 17. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ez mennyire tűnik "amatőrnek""


Nagyon.


Készítsd el te.

2023. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Képernyőfoto, és vágd le róla.
2023. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
semennyire, ez egy állásoldal, olyan funkciókkal amikre te is haszánltad. ha jól sejtem nem kiadványszerkesztőnek jelentkeztél, akkor miért kéne saját formátum összeállításával bajlódnod?
2023. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért rosszabb ez, mint pl az europass?
2023. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, épp azért kérdetem mert ez "csak" gyakornoki munka. Csak mégis olyan csúnyácska kicsit tőle az összkép. Csak nem tudom bele mennek-e ilyen szintű szelektálásba a jelentkezők között, hogy kinek van saját formátumú önéletrajza és ki használt már létező mintát.
2023. aug. 18. 00:57
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ' online pdf to word converter' googleben? Letoltod dockent, es wordben meg tudod nyitni talàn.


Vagy mégjobb, ncoreról szedd le adobe acrobat professionalt, abban a pdf elemeket ki lehet törölni

2023. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Az hogy ott hagyod a logót már azt jelenti a cég számára hogy egy egyszerű önéletrajzot sem vagy képes normálisan és figyelmesen elkészíteni, hogy ne szerepeljen rajta logó.


Az pedig hogy tudsz is róla hogy ott van és el sem tudod távolítani onnan 2 perc alatt a google segítségével az akkora borzasztóan nagy inkompetenciára utal hogy senki nem fog alkalmazni egy ekkora szerencsétlent

2023. aug. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szomorú egy élete lehet az utolsónak ha csak így tud információt közölni :D Egyébként készítettem közben saját önéletrajzot (letörölheted a nyálad), nem is az volt a kérdés tudok-e vagy sem. Ha nem volt világos a kérdés az volt "Jelenthet problémát egy vízjellel ellátott önéletrajz kiválasztáskor/szelektáláskor"? Fentebbieknek köszi a választ :)
2023. aug. 18. 02:13
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"Ha nem volt világos a kérdés az volt "Jelenthet problémát egy vízjellel ellátott önéletrajz kiválasztáskor/szelektáláskor"?"


Ezek szerint nem csak igénytelen vagy a munkádra és digitális analfabéta hogy egy vízjelet nem vagy képes eltávolítani egy dokumentumból, de még az egyszerű szövegértéssel is problémáid vannak.


Nekem teljesen nyilvánvaló volt a kérdés melyre teljeskörű választ adtam, ami látható módon meghaladta a szellemi képességedet, mert képtelen vagy összetett mondatokat értelmezni, szóval a kedvedért leírom tőmondatban az előző hozzászólásom tartalmát: Igen, okozhat gondot.


Remélem hogy tudtam segíteni a hozzászólásommal, bár félő hogy nem a vízjel lesz a legnagyobb probléma az álláskeresést illetően, mindenesetre ne lepődj meg, ha ilyen szerény kompetenciákkal évekig nem találsz állást.

2023. aug. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz lett volna nem bunkó stílusban leirni a választ. Köszi az infót de te se lepődj meg ha ilyen stílussal a chatGPT se beszélget veled szívesen :D
2023. aug. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!