Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi és hogyan szerepeljem az...

Mi és hogyan szerepeljem az önéletrajzomban?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgoztam 5 évig vendéglátásban, hazajöttem és itt kezdem el levelezőn az egyetemet februárban. Szeretnék egy jó önéletrajzot írni, de elbizonytalanodtam, mivel most láttam egy másik kérdésnél, hogy az egyetemet le kell tagadni, mert tudni fogják, hogy nem hosszútávra keres munkát az illető.

Én sem komoly munkát keresek, csak valami egyszerűt, amihez nem kell tapasztalat.

Úgy érzem, hogy a külföldi munka is hátrány, mivel azt fogják hinni, hogy magasabb fizetést várok el, vagy hogy majd úgyis visszamegyek külföldre.

Hogyan hozzam ki az önéletrajzomból így a legjobbat?

Más munkám még nem volt a külföldin kívűl, itthon sosem dolgoztam.


2023. aug. 1. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!