Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győriek, Győrbe már ilyen jó...

Győriek, Győrbe már ilyen jó az életszinvonal, hogy sor mellett 600 ezer az alapfizetés?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt a cikket, hogy az Audiba nettó 420 az alapfizetés, pincérként pedig nettó 400 körül és nem elvárt hétvégén dolgozni.


[link]



2023. aug. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Győr eleve egyre nagyobb szarkupac az öntelt fellengző papagájpolgármesterünk miatt, Audiban nettó 250 az alapfizetés de ha alvállalkozó alkalmazottja vagy akkor még kevesebb, mert az ott dolgozók nagy része nem Audi alkalmazott. Felszolgáló pedig délután/este dolgozik és 10-12 órát, úgy már nem sok a nettó 400.

Nem értem miért a Szabó Ákost interjúztatták meg, ő egy milliárdos ügyvéd aki az ingatlanpiacon van, szerintem nem nincs képben a pultos fizetésekkel.

2023. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
getszijó
2023. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az audis marketinget nem kell elhinni. Semivel sem jobb mint bármelyik másik gyár. Valamivel jobban lehet ott keresni, de a sz.rt is kidolgoztatják belőled. Annyival viszont nem keresel jobban ott.
2023. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb, ha belsős dolgozó vagy akkor kapod ezt meg, de ugye az Audi jelenleg nem keres embert max alvállalkozók.


Vannak olyan alkalmazottak akikkel szlovák E.V.-t nyitnak és ők is “alvállalkozóként” dolgoznak az Audiba kicsivel több pénzért illetve azt hiszem euróba kapják a fizetést.


Nyár elején egy cnc üzembe jelentkeztem győrbe karbantartónak próbaidő után 400 forinttal lett volna kevesebb a fizetésem, mint a mostani helyemen…


Egyébként győrből is sokan ingáznak ausztriába

2023. aug. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

“ Nyár elején egy cnc üzembe jelentkeztem győrbe karbantartónak próbaidő után 400 forinttal lett volna kevesebb a fizetésem, mint a mostani helyemen…”


Mármint órabérbe

2023. aug. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Keresztapám netto 700at kapott az audiban mindenféle pótlékokkal együtt, szóval igaz, lehet ott annyit keresni.
2023. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!