Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben az Audinál, vagy...

Győrben az Audinál, vagy Debrecenben a BMW-nél lesz magasabb a fizetés?

Figyelt kérdés
Mármint akkor amikor beindul majd a debreceni BMW gyár 2025-ben.

2023. aug. 22. 02:59
A kérdező szavazást indított:
Győrben az Audinál.
Debrecenben a BMW-nél.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Állítólag bmwnél már most keres egy mérnök alsó hangon 900-1millió körül bruttóban. Mármint egy kezdő.
2023. aug. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

1#


Azt kétlem.

Győrben az Audinál vannak ilyen bérek, de ott sok évnyi szakszervezeti munkával lettek olyanok.


A BMW olyan régióban van, ahol kisebb a verseny, kisebb a külföldi szívóhatás is.

Plusz, a BMW új cég Debrecenben.

2023. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
De az audin meg is látszik hogy régóta itt van. A bmw hipermodern lesz az audihoz képest.
2023. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

3#


Az csak egy dolog,hogy hipermodern lesz.Attól még nem lesznek akkora fizetések.


A német cége alapvetően nagyon kicsinyesek,ha nem muszáj, nem fizet többet.

2023. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
4 - az AUDI nem német???
2023. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

5#


De, viszont 30 éve itt van és 30 éve működő szakszervezete van, ami az egyik legerősebb az országban.

Nem kétlem,hogy a BMW-s bérek elfogják érni az Audisat, de nem egyszerre.


A Mercinél is gyengébbek a fizetések jóval, mint az Audinál.

2023. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy mindegy is, nagyságrendi különbségdk nem hiszem hogy lesznek fizetésben Technológiában már annál inkább. És az tapasztalatszerzésnél nem mindegy.


Egyébként kellenek ilyen cégek minél több a keleti régióba, hogy felhúzzák a béreket, úgyhogy én örülök.

2023. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

#7


Hogy húznák fel? Ha nem találnak itthon olyan embert, aki elmegy szarér'-hugyér' dolgozni, akkor feltöltik vendégmunkásokkal.

2023. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Akkor is van céges policy hogy ki mennyit keres. És nem a bmw nél fogsz közszférás fizut kapni.
2023. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza az audis válaszolónak. Konkrét ajánlatom volt mindkét cégtől, 5 éves tapasztalattal a BMW megadja a nettó 800-900-at egy gépészmérnöknek, plusz jó juttatások, bónusz és baromi jó müncheni kiküldetési pénzek. Azzal együtt már a nettó 1,1-1,2 millió is megvan. Igen, én sem hittem el, azt hittem, hogy majd belesimulnak ők is a keleti nettó 300-400-as színvonalba, kezdetben én is ütöttem-vágtam az őket felszopókat minden ilyen netes fórumon, de aztán az interjú utáni telefonhívás és a digitálisan aláírt pdf-es ajánlat mindent megváltoztatott.


Győri Audinál meg nettó 600 felé beosztottként az atyaistennek sem engednek, ugyanez igaz a pesti Bodchra, Jaguarra és társaira. A fejlesztőmérnöki, de még a gyártásbeli mérnöki munkákat meg baromira nem fogják feltölteni vendégmunkásokkal, ilyen sehol nincs, azt magyarok fogják betölteni.


Nem mellesleg a győrieknek/pestieknek a pökhendi nagyképű stílusa is hányingerkeltő, fingjuk sincs róla, hogy a béka segge alatt helyezkednek el a piacon.

2023. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!