Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy sportreferen...

Mennyit keres egy sportreferens manapság?

Figyelt kérdés
Sportmenedzser szakon végeztem. És mostanában láttam sportreferens állásokat meghirdetve szövetségnél és önkormányzatoknál is. Nem vagyok tisztában, hogy manapság mennyit itt az átlag nettó jövedelem. Ugyanis ha beadom egyre, fizetési igényt kell megjelölnöm, és nem szeretnék olyan összeget írni, amivel ledőlnek a székről. Értelmetlen válaszokat nem kérek, köszönöm!

2023. aug. 22. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy hogy Budapesten van az állás vagy pedig Borsodban. (bocsi a borsodiaktól)


Nincs sehol 1 hirdetést ahol adták meg bért? Abból ki tudsz indulni.

2023. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, én pont Borsodban dolgozom, mint sportreferens. Természetesen önkormányzati területen.

Mivel 25 alatt vagyok, ezért nekem alacsonyabb a bruttóm, mint a kollégáké, de a nettóm így is több. Azért ne várjon senki sem álomfizetést, de olyan 400-500 bruttó között lehet kalkulálgatni (nekem 400e, de amíg 25 alatt vagyok nem nagyon érné meg 435 felé mennem, mivel akkor már vonnak SZJA-t). Pesten v. Borsodtól nyugatabbra biztos több valamennyivel, viszont ott a mindennapok drágábbak is.

febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!