Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss diplomás informatikuskén...

Friss diplomás informatikusként rendszergazdai/üzemeltetői vonalon kb mennyi a reális kezdőbér?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Bruttó 250-300 ezer forint. Budapesten talán 400 is menni fog.
2023. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Bruttó 300 plusz BKK bérlet. Próbaidő után ezen kívül havi 8000 Ft SZÉP kártyára.
2023. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én 600 bruttóval kezdtem tavaly Miskolcon.
2023. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet lepontozni, de nem én fogok pofára esni, amikor elutasítanak. A reális kezdőbérezést írtam le, ennyiért 100%, hogy felvesznek bárhová. 400 fölé már tényleg csak globális multicégekhez lehet bekerülni, de azok jellemzően nem keresnek kezdőt.
2023. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

#4 Egy árufeltöltő többet kap ennél.

Ha pedig neked ez a bérigényed akkor azért fognak elutasítani mert túlságosan allulárazod magad.


BPn br 700 egy nagyobb cégnél szerintem reális

2023. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Én most interjúztam programozói pozikra és úgy hogy semmi közöm sincs az üzemeltetéshez egy multinál kaptam ajánlatot egy devops pozira, lényegében üzemeltetői szerepkörre, szimplán mert ennél a pozinál interjúztató embernek tetszett csak meg a multin belül a profilom.


Br 900 az ajánlat.


Mellé elég magas cafeteria, parkoló, telefon előfizetés és még pár apróbb extra juttatás.


Ez lenne az első főállásom. Technikailag még nincs meg a diplomám, mert az államvizsgát még le kell raknom.


Hays salary guide alapján nem gondoltam túl magasnak, de az előtte lévő kommentek alapján lehet az. Mindegy, ezek szerint ez is elérhető. Feltételezem ha valakinek komolyabb tapasztalata van egyetem alatt benne, akkor ennél még több is.

2023. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ tudsz-e angolul és németül.

Multinál 600 bruttótól 1 milláig bármi lehet.

Kérj 700-800 at és ha csak 600 at adnak nem fognak elküldeni és megpróbálnak rávenni, hogy vállald el az egyéb juttatásaik miatt.

2023. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
1-es nem tudom hol él, de mivel br. 296 a garantált bérminimum, annál kevesebbet, ha akarna se tudna fizetni a munkáltató egy diplomás helyre.
2023. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Wow, durva, hogy én voltam a 6#-os válaszban az egyetlen, aki egy konkrét kapott ajánlatot írt le, tehát nem csak egy bérsávot írtam vagy tippeltem. Ennek ellenére 0%ra lepontoztak.
2023. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

#9 Gyakorin ha fizetésekről van szó, őleg IT nál akkor ez van.

Ha valaki alacsonyat mond(nem extrémen alacsonyat mint az 1.) akkor lepontozzák akik jóval többet visznek haza.

Ha valaki magas összeget ír akkor lepontozzák mert ha ő kevesebbet keres akkor biztosan elérhetetlen a magasabb kereset.

2023. aug. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!