Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar postán mennyit keres...

Magyar postán mennyit keres egy ügyfélszolgálati ügyintéző?

Figyelt kérdés
Elég sok negatívat olvastam. Esetleg van valakinek pozitív tapasztalata? Egy kis faluban dolgoznék.

2023. aug. 26. 05:24
 1/8 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem sokat, ahhoz képest, hogy mi a szakmai elvárás... de pontosan mire vagy kívancsi???
2023. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy hosszútávra tervezhet mellette az ember? Ez az értékesítéses dolog mennyire nyomja rá a fizura a bélyeget? Olvastam olyat is, hogy sokat kell túlórázni. Azt gondoltam, hogy köti a nyitvatartási idő a dolgot. Ahol én lakom elég régi motorosok vannak a postán de én meg annyi rosszat olvasok. Jövőhéten lesz az állásinterjúm. Tudatlan vagyok ezzel a postai dolgokkal.
2023. aug. 26. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:

A Postánál minden hirdetésben ott van, hogy


“ A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet a központi telefonszámon:…”


Én a soför munkakörnél felhívtam ezt a számot és elmondták, hogy mennyi az annyi, egyszerübb, ha felhívod őket és érdeklődsz, egyébként rettenetesen keveset keresnek.

2023. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:
A nyitvatartási idő egy dolog, a munkaidő meg egy másik... egy nyolckor nyitó postánál fél hét felé kezdődik az élet... a zárás meg a leszámolás meg megint két külön dolog... de ha konkrét kérdésed van, írj nyugodtan...
2023. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nettó 220 ezer körül.
2023. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én főpénztárosként 2014ben nettó 120ezret kaptam. de soha többet ezt a munkát...
2023. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok vigyázz a postával,aki ott van inkább menekülne.

Az értékesítéssel az a gond bár keresni lehet vele, de minimálisat viszont elvárás az van.

Most megint kötelező tervek vannak ,amit teljesíteni kell.

állandóak idővel a fenyegetések és nyomás gyakorlás a dolgozókra.

Kötni kell mindenféle biztosítást a hozzátartozókra , rokonokra, ismerősökre ha nincs elég akkor jön a fizuemeléssel meg bérrel való fenyegetés.

És igen a munkaidő elég rugalmas főleg a Posta részéről,amikor én ott dolgoztam többet lehetett ,persze a túlórát sosem írhattuk be csak max. lecsúsztatni lehet vagy kiadják ha tudják, de már úgy lecsökkentették a létszámokat, hogy aki marad alig tudja elvégezni.

Nem véletlen az üresedés szerintem nézz utána előbb alaposan.

Pénzzel és emberekkel kell dolgozni egész nap, anyagi felelősség mindenért és egyből zsebre megy fizetni kell ,ami abszolút nincs megfizetve.

2023. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Visszamondtam végül! De szerencsére jött is egy sokkal jobb lehetőség! :)
2023. okt. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!