Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Köztisztviselőként a nettó...

Köztisztviselőként a nettó 260 "jó" fizetésnek mondható?

Figyelt kérdés

Pályakezdő könyvelő vagyok, egy kórháznál kezdtem el dolgozni, de onnan el kellett jönnöm próbaidő alatt, vezetőség váltás miatt, így most egy tankerületnél tudnék dolgozni, bruttó 320 ért, 25 év alattiként ezt nettó 260 lenne.

Pályakezdő diplomával is, mérlegképes könyvelői végzettséggel is rendelkezőként ez mennyire mondható "jó" fizetésnek egy megyeszékhelyen?

Két nap gondolkodási időt kértem.



2023. aug. 28. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Állami szektorban vidéken ezek a nettó 230-290 közötti fizetések mennek, ha nem vagy orvos vagy valami ezredes a rendőrségen.
2023. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

4-es vagyok. Ne pontozzatok le. Tényleg többet keresek a gyárban.

És tényleg éljen a diploma.


XDDD

2023. aug. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugródeszkának teljesen jó. Amíg ott dolgozol, kereshetsz jobban fizető állást ugyanúgy, de legalább a bevételed addig se nulla lesz és az önéletrajzodba is lesz mit beleírni.
2023. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bruttó 320 ezer nagyon kevés, annál elhiszem hogy többet keresel a gyárban.

Adókedvezmények nélkül ez amúgy kb nettó 210 ezer körül lenne.

2023. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!