Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy online felnőttképzésben...

Ha egy online felnőttképzésben szerzett tanúsítványomat beküldöm a munkaügyibe, azt is berögzítik? Olyasmi, mint a svédmasszőr, "ingatlanos", stb.

Figyelt kérdés
A tanúsítványok legtöbb esetben nem jogosítanak munkavállalásra.

2023. aug. 28. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezek semmit nem érő papírok, nyilván nem.
2023. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van amelyiknek száma is van ám.
2023. aug. 28. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha hivatalosan indítok "jediképző tanfolyamot" annak az elvégzéséért is sorszámozott tanúsítványt fogok tudni kiállítani.
2023. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:

"Ha hivatalosan indítok "jediképző tanfolyamot" annak az elvégzéséért is sorszámozott tanúsítványt fogok tudni kiállítani."

Ha a munkaközvetítő lát egy olyan állást, hogy "jediket vagy jediképzőt végzetteket felvennék", akkor célzottan tudja eljuttatni az ajánlatot. Vagyis nem árt, ha tud róla.

Ha a kérdező már alkalmazott egy vállalatnál és annak a munkaügyi osztályáról van szó, akkor csak az olyan végzettségnek van jelentősége, ami előfordul a vállalat profiljában.

2023. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen be

Nekem is be regisztálták a tanúsítványos bérügyintéző képzettségemet, írtam nekik egy mailt, hogy új képzettséget szereztem bérügyvitelit, és 4122 berelszámoló, meg 36 4131 humanpolitikai adminisztrátor meg akármilyen munkaügyi ügyintéző előadó, bérügyi melót keresek. Hozzá szkenneltem mellékletbe a tanúsítványt is. Visszajeleztek hogy rögzítették, ennyi

2023. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!