Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menniyt kereshet külföldön...

Menniyt kereshet külföldön egy gyógymasszőr/svédmasszőr? Lakásra spórolnék.

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom rajta hogy kimegyek mivel édesapám is kint dolgozik (Ausztriában) évek óta és ő is javasolta már,úgyhogy a szállás az meglenne és állást is tudna nekem szerezni arról lenne szó.Az érdekelne hogy kb 1 év alatt össze tudnék-e szedni egy olyan 6-7 millió körüli összeget?A lakás amiről álmodozunk kb olyan 12-14 millioba kerülne. 1 év nél nem igazán szeretnék kint maradni főként a párom miatt így is nagyon rossz lenne annyi ideig nélküle,igazából úgy lenne jó ha ő is kijönne, de ez szeritem nem lehetséges.Szóval a közös lakás fele össze jöhetne egy év alatt?A válaszokat előre is köszönöm !
2009. nov. 23. 18:53
 1/4 Lelenc Kutyamentő válasza:
Miért nem kérdezed meg Édesapádat - hiszen ő szerezne állást, nyilván ismeri a feltételeket is
2009. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gndoltam hátha vannak tapasztalatok,vagy bármilyen véleménytszívesen fogadnék.És édesapám elég ritkán jár haza (3 havonta kb ) úgyhogy vele csak nagyon elcsúszva tudnám most megbeszélni.És "külsősök" véleményére is kiváncsi vagyok ill. tapasztalataikra.
2009. nov. 23. 19:19
 3/4 Lelenc Kutyamentő válasza:

Értem. Itthon és bárhol a világon a maszőrök "órabérben" dolgoznak, Ausztriában egy 60 perces masszázs kb. 300 euró, aztán ez változhat a szalon színvonalától.

Hogy Te milyen rendszerben fogsz dolgozni - mennyit kapsz a vendég által fizetett masszázsdíjból - és hogy egyáltalán mennyi vendéged lesz, szerintem nincs ember, aki meg tudná mondani.

2009. nov. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy 30 eurót akartál írni 300 helyett???
2013. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!