Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetés lenne reális...

Milyen fizetés lenne reális egy több éves tapasztalattal rendelkező gépészmérnöknek?

Figyelt kérdés

-2év tapasztalat technológusként acélszerkezetek és gépek gyártásában


-5év tapasztalat projektmérnökként több száz milliós, illetve milliárdos üzem átépítési és fejlesztési projektek teljeskörű irányításában


-msc. végzettég és felelős műszaki vezető jogosultság megléte



2023. aug. 31. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Én projectmanagerként br 2,4M-et keresek banki és biztosítás szektorban, Cloud migrációs projekt vezetésével Budapesten.
2023. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Fodraszkent megvan minden hónapban a bruttó 2,5-3M Ft
2023. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok teljesen up to date a gépész fizukkal, én villamosmérnök vagyok.

Feltételezem hogy projektvezető poziban gondolkozol. Ha a tapasztalat volumenét és minőségét veszem alapul és hogy van felelős mv. jogosultságod, akkor bruttó 1-1,5 között mondanám valahol, de inkább az intervallum alsó harmada. Ilyen tapasztalattal, ha azt kamatoztatni akarod, szerintem nagyon beszűkül a piac. De ezzel már ki lehet úgymond törni a bruttó 6-900 közé beállt gépész fizuk világából, amit egy egyszerű tervező vagy gyártás, folyamatmérnök közeli poziban kapnak a kollégák.

Véleményem nem mérvadó. :D

2023. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ hol dolgozol. Egy multinacionális vállalatnál 1- 1,2 millió bruttót elkérnék a helyedben.


Kis cégnél max 900k.

2023. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Hays salary guide szerint 1,1-1,2 millió bruttó, juttatások és bónusz nélkül.


[link]

2023. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1,5 bruttót simán. Én mindig többet mondok mint a reális, ha kellek megadják, ha alkudozni akarnak és lejjebb mennek, még úgy is jó. Nem szabad a reálisat mondani, mert az csak lefelé fog menni, ha csak nem vagy valami olyan spéci szakember, akiből van 5 az országban, de te nem vagy az.
2023. szept. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!