Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőként mi lenne kedvező...

Nőként mi lenne kedvező vállalkozás? Szeretnék előre haladni de nem tudom mibe érdemes bele fektetni időt és pénzt !

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Tanulásba, hogy ne egy noname oldalon, noname emberek mondják meg, hogy mit csinálj.
2023. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Férfiak örömszerzésébe.
2023. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb vállalkozás nem genderspecifikus. Tehát ugyanaz, mint bárkinek, minusz kemény fizikai melók, plusz testedből élős melók.
2023. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Gyakori hiba, hogy az emberek úgy vágnak bele az üzletbe, hogy nem is értenek az adott területhez. Ha csak nincs elég pénzed, hogy kihúzd a tanulóéveket, akkor szinte biztos bukás. Szóval ha vállalkozni akarsz, akkor azt csináld, amihez értesz.


Ha nincs elég szakmai tapasztalatod, akkor marad a befektetés: ingatlan, arany, etikus részvény vagy ilyesmi.

2023. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
#4 akinek nincs pénze, hogy kihúzza a vállalkozói tanulóéveket, annak van pénze, hogy befektessen ingatlanba meg aranyba? :D
2023. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem valami jött ment vagyok aki a testéből szeretne élni nem k…@ akarok lenni hanem egy normális ember, aki próbál előre lépni ! Szerintem az nem előre lépés ha egy nő a testéből él! Az egy döntés amit ő így akart! Én nem így akarom
2023. szept. 3. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Milyen iskolai végzetséged van?
2023. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#6


Ez azért elég szemellenzős hozzáállás.

Jelenleg két jól menő cégem van, oktatás, tanácsadás, szoftverfejlesztés.

De ha visszautazhatnék az időben, és 20 éves lánnyá változhatnék, akkor valószínű összeszedném két-három lakás árát sugarbabyként heti 1-2 talival, és mellette lediplomáznék. Férfiként ugyanúgy heti 1-2 napot dolgoztam diákévekben, csak ez még éhenhalni sem volt elég.


Egyébként ahogy feljebb írták, ahhoz hogy vállalkozz, érteni is kell valamihez, többnyire, vagy kegyetlen nagy tőkével rendelkezni, hogy felvegyél olyan embereket akik értenek hozzá, de nem akarnak belevágni saját szakállra.


Én azt szoktam mondani, hogy egy vállalkozó ha motivált, és szakmában hiteles, kompetens, akkor 2-3 jól fizetett alkalmazottat spórol a saját tudásával az első években, azaz évi 30-40 millió forintot. De akkor helyette menedzselni kell jól tudni, és idővel pedig főleg csak azt kell tudni.

2023. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!