Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki kér béremelést,de...

Ha valaki kér béremelést,de nem kap majd felmond pár hónappal később, miért sértődnek meg rá a vezetők?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlságosan ambiciózus személyiség , ezért nem is váltogattam annyit az állásokat, mint a korombeliek.

Felvettek az első munkahelyemre,oda, ahol gyakornok voltam, meg amiből a diplomamunkámat írtam, azóta ott voltam.


Közben megházasodtam, gyerekem is lett, házépítés projekt is futott

Viszont, az árak elszálltak, a hitelt fizetni kellett, meg a gyerek 2 éves kora után nagyon kis csekély anyasági támogatás jár.

A boltban meg még pár hónapja 7000 forint volt egy sajtkorong.Akkor mondtam, jó, ebből elég.


Először bementem a főnökömhöz fizetésemelést kérni, elmondtam az okokat, meg,hogy, amit kapok nem versenyképes, meg régóta ott vagyok, eddig sikeresen zártam a projekteket is."Sajnos nem tud segíteni". Mondtam, akkor keresek más helyet.Erre nem volt válasz.

Aztán, 2 hónapra rá találtam állást, de elég jót, szerintem az új fizum van akkora, amekkorát a felettesem kapott vagy legalább közel annyi.


A felmondási időm alatt, úgy néztek rám, mint a véres rongyra, köszönni alig akartak és szinte mindennemű kommunikációt mellőztek.

Például ebédelésnél, amikor én a csapattal ültem nem HO-s napon, akkor a főnök nem ült oda, míg előtte minden alkalommal.


Miért kell ezen megsértődni?


2023. szept. 7. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mérnök vagyok, 31 éves, nagysagrendileg eddig végzés után 2 évente váltottam és sztem jó döntés volt ezt meglepni ilyen sűrűn. Jó pozícióban vagyok vezetőként, sok fele tapasztalatom van, béremmel is elégedett vagyok. Ha egy helyben ülök sztem szinte kizárt, hogy itt tartanék.
2023. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony értelmi intelligencia. Neki rossz lesz, hogy új munkaerőt kell keresni, valószínűleg több pénzért, ami miatt rád haragszik. Az is lehet ha sokan felmondanak alatta bukja a prémiumot.
2023. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyeket alapból szerintem kerülni kell, ez a tipikus szakadj meg a munkában jah de szarabbul fogunk megfizetni mint a versenytársaink hozzáállás
2023. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele? Így jártak. Ha elmész, soha többet nem is látod őket, kit érdekel a véleményük.
2023. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magasról sz.rd le. Az ilyen vezető magának keresi a bajt, egyelőre csak meg, amit főzött. Te viszont jól döntöttél.
2023. szept. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban a fiatalok gyakran váltanak. Ritka az, hogy valaki 10 éveket lehuz egy helyen. De ez nyugatra is igaz, flexibilis a munkaero
2023. szept. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!