Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkát végzettség...

Hol keressek munkát végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alap végzettségem van, estin tanulok. Valahogy bármi olyan munkára jelentkezem, ahova ez elég lenne, ignorálnak. Voltam munkaközvetítőben, onnan is kuss van. Akkor hol találjak így munkát? Gyári munka és vendéglátó off. (Nem finnya, 12 órára se akartak felvenni konyhás néninek..:D) nézem mindenféle oldalon a munkákat, nyilván az utcán is körbe nézek, láttam hogy keresnek a közelben is konyhai kisegítőt, írtam nekik, de onnan se jött válasz. Valaki, valami tipp?:((

2023. szept. 10. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Vár a sereg.
2023. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Tudom ez nem megnyugtató, de végzettséggel sem jobb a helyzet, ott se jeleznek vissza soha senkinek, ez a divat. Rengetegszer kell próbálkozni, mire egy bejön. Sajnos ez a rengeteg számra sokkal több mint azt az ember először gondolná. Sok kitartást, elübb-utóbb valaki válaszol.
2023. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi ido alatt mar reg vegigseggelhettel volna egy full stack fejleszto gyorstalpalot.
2023. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
De ha találsz is majd valami munkát kb éhbérért. Az átlag fizetés nettó 400 a medián valami 330. Ha nem vállalkoznék, már rég elhúztam volna a picsába innen. Tesó 5 éves tapasztalattal rendelkező mérnök és nettó 420-at kap. Siralmas.
2023. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Ezzel azt akartam mondani, hogy minél előbb vállalkozásban gondolkodj. Egy egyszerű fodrász is megkeresheti a nettó 1 misit (megyeszékhelyen többet).
2023. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
interneten
2023. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gyári munkát miért zárod ki?
2023. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Az a titka, hogy ha nem is egy keresett felsőfokú végzettség de legalább egy jó szakma legyen. Betanitott munkára tudnak legjobban válogatni, azokat küldik el legelobb mert könnyen talalni mást, és az automatizacio is legelobb őket teszi munka nelkulive. Egy jó kumves egy kis túlzással persze de pár alatt simán talalhat új munkahelyet ahol többet is kereshet mint a diplomások 80 százaléka. Epitoiparban dolgozom, ezt látom. Vannak jócskán még szakmák amivel nem kellene aggódni a munkahely keresèsen. De betanitott munkaskent sosem lesz ez így
2023. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Igaz, hogy nem tudom a bértàblàkat,de ha nő vagy akkor sztem egy nővért is szinte azonnal felvesznek bármelyik kórházba. Tanulni kell. Vagy szakma vagy felsőfokú keresett végzettség.
2023. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Betanított munkák, például raktárban komissiózó, bolti/pékségbe eladót is keresnek néha végzettség nélkül, árufeltöltő, gyári betanított munkás, csomagoló, könnyebb adminisztrátori állások, ha van kis számítógépes ismereted...
2023. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!