Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkát végzettség...

Hol keressek munkát végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alap végzettségem van, estin tanulok. Valahogy bármi olyan munkára jelentkezem, ahova ez elég lenne, ignorálnak. Voltam munkaközvetítőben, onnan is kuss van. Akkor hol találjak így munkát? Gyári munka és vendéglátó off. (Nem finnya, 12 órára se akartak felvenni konyhás néninek..:D) nézem mindenféle oldalon a munkákat, nyilván az utcán is körbe nézek, láttam hogy keresnek a közelben is konyhai kisegítőt, írtam nekik, de onnan se jött válasz. Valaki, valami tipp?:((

2023. szept. 10. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"nézem mindenféle oldalon a munkákat, nyilván az utcán is körbe nézek, láttam hogy keresnek a közelben is konyhai kisegítőt, írtam nekik, de onnan se jött válasz. Valaki, valami tipp?:(("

Nem írni kell, baszki, be kell menni és beszélni a főnökkel.

2023. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűsített foglalkoztatás, aztán ha jól dolgozol a gyárban, simán átvesznek állandós dolgozónak. Anno több helyen is kaptam ajánlatot, szerencsére sikerült diplomás munkakörben elhelyezkednem.
2023. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hol keressek munkát végzettség nélkül?"

Minden élelmiszerboltba, Penny, Lidl felvesznek árufeltöltő, bolti eladó, pénztáros pozícióba, mindenre betanítanak, sőt még üzletvezetőnek is kitanulhatsz ott, ha van érettségid. Ráadásul bejelentett állás és viszonylag jól fizetnek.

Ugyanakkor, ha budapesti vagy, 86 étterembe elmehetsz mosogatni 6-8 órára naponta, kézbe fizetnek 15 ezret és még a kajád is ingyen van.

2023. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha van valamennyi (6-800k) spórolt pénzed, tedd le a kamionos jogsit és irány Ausztria.
2023. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek pl ott a szülés. Addig sem kell dolgozni és ugye elvégezhetsz egy irodai tanfolyamot
2023. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!