Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BSc radiográfusként (Képalkotó...

BSc radiográfusként (Képalkotó diagn. Analitikus)és 8 év munkatapasztalattal szeretnék végre szakmailag előrébb lépni. Nagy vágyam lenne végre beletanulni CT- ill. MR képalkotásba is. Van még esélyem? Több infó lentebb

Figyelt kérdés

Eddig csak a röntgen ill. mammográfiában sikerült elhelyezkednem, és szeretnék végre CT-zni utána később pedig az MR-t is megtalnulni, hiszen ezek érdekelnek a leginkább a szakmán belül végzésem óta.

Úgy gondolom van elméleti alapom és a lelkesedésem is megvan hozzá, viszont eddig sehol nem kaptam rá lehetőséget.

Mennyi az eséyem arra, hogy gyakorlat nélkül felvegyenek valahova?

Az affidea jelenleg sok radiográfust, CT-MR operátort keres, de viszont sok rosszat hallottam arról a cégről, gondolom nem véletlenül olyan magas ott a fluktuáció, (red flag) és hülyének sem szeretnék hogy higyjenek, hogy olyan helyre jelentkeznék, ahonnan más hanyatt-homlok menekül.

Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel a céggel?


Köszönöm a segítő válszokat :)



2023. szept. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jelenleg olyan helyen dolgozol, ahol van CT/MR, akkor én megpróbálnám házon belül elintézni, hogy tanítsanak be/osszanak be oda betanulni.


Ha nem, akkor nagyobb állami kórházakban érdemesebb betanulni szerintem. Nagyobb kórházakban nem kirívó, hogy felvesznek teljesen kezdőt is, de neked ha van röntgenes tapasztalatod az is játszik, hogy úgy vesznek fel, hogy eleve tudják, hogy több modalitást szeretnél megtanulni. A nagyobb kórházaknak munkaszervezés szempontjából előnyös, ha több modalitást tudsz, szóval ők is érdekeltek abban, hogy betanítsanak.


Az affideából régebben jött el egy ismerősöm ő nem érezte ott túl jól magát, de ez telephelytől is függ erősen, mert az affideának azért van egy pár és valszeg nem mind rossz.

2023. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na igen, az lenne a leglogikusabb, de itt eléggé el van szeparálva ct-rtg rész, legutóljára csak a főni kedvence, a helyi szépfiú mehetett oda tanulni, még mielőtt egyáltalán sulija meg lett volna, ill. egy olyan, aki úgy jött ide ,hogy eleve tudott CT-zni.

Nekem meg meg lett mondva hogy tanuljak meg máshol CT-zni

Én ezekből kiindulva inkább már másfele kacsingatok, kicsit elegem van ebből a miliőből.

2023. szept. 11. 20:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz olyan kórháhat,(leginkább a fővárosban) ahol van felvétel, és segítenék a fejlődésem, nem ragadnék be a röntgenben ezzel a végzettséggel?:)
2023. szept. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!