Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen területen lehet elhelye...

Milyen területen lehet elhelyezkedni még ezekkel a végzettségekkel?

Figyelt kérdés
Középfokú végzettségeim vannak. Pénzügyi-számviteli ügyintéző illetve tb és bérügyintéző. Jelenleg egy kis könyvelőirodában dolgozok, itt könyvelek és bérszámfejtek is. Ez az első munkahelyem, nem is dolgoztam még máshol, de itt sajnos megutáltam ezt a szakterületet vagy legalábbis az ilyen kis könyvelőirodákat biztosan. Egy nagy céghez még elmenni ilyen területre, de már másban is gondolkodtam. Pl. banki ügyintéző de akár recepciós is eszembe jutott. Ezekre gondolom azért van esély, hogy felvesznek ilyen irányú végzettségekkel. De szerintetek milyen munka van, ami még szóba jöhet így?

2023. szept. 13. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy cégeknél számvitel vagy bármilyen pénzügyi terület, ha jól akarsz keresni. Valószínűleg droidmunkának tűnik majd a könyvelőirodaihoz képest de hosszabb távon megéri.

Különösen ahhoz képest hogy már recepciósnak is elmennél... ne tedd, tapasztalt könyvelőre (egy multinál már annak számítasz) mindig lesz szükség.

2023. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hagyd a könyvelést, meglepő módon egyelőre egész AI profnak tűnik, csak részfolyamatokat tudnak automatizálni, aminek a végzése szintén jó munka.


Képezd inkább magad, jó úton vagy.

2023. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!