Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez esetben mit hazudjak interjún?

Ez esetben mit hazudjak interjún?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet.

Gépész tervezőmérnöki területen tevékenykedem egyéni vállalkozóként. Ez ugye azt jelenti, hogy mindent akkor és ott csinálok, amikor és ahol akarok. Ezzel nincs gond. A probléma az, hogy mostanában alig akad munka, így sok a szabadidőm és a pénz már a megélhetésre sem elég. Ami munka van, azt heti 1-2 nap alatt meg tudom csinálni.

Ezért arra gondoltam, hogy részmunkaidőben, heti 3-4 napban beülök egy irodába egy céghez tervezni, alkalmazottként. (korábban ajánlgattam nekik, hogy számlázok, de sehol nem voltak rá vevők). Voltam már pár interjún az elmúlt hónapokban, de ezidáig sehonnan nem jeleztek vissza.

Tisztában vagyok vele, hogy Pesten a piac is borzasztó telített, a sikertelenségnek ez is lehet az oka, de gyanítom, hogy az "előéletem" sem éppen pozitívum a szemükben. Ha van eszük, tudják, hogy aki hozzászokott a "szabadsághoz", annak visszalépés beülni egy olyan lepra helyre, amilyenek ezek a cégek szoktak lenni általában.


Mit hazudjak nekik interjún? Mit javasoltok?

Egyáltalán reális azt gondolnom, hogy részmunkaidőben bárhova is felvesznek ezen a területen?



2023. szept. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem vállalsz interim mérnöki melót egy erre szakosodott cég alvállalkozójaként?


Arra kicsi az esély, hogy pont tervezőt keresnek, de folyamatmérnökként, karbantartó mérnökként simán van munka.


Még elérhetőségeket is tudok neked adni

2023. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Olyan jó ötletet adtál, hogy mindjárt írok is neked.
2023. szept. 14. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!