Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy néz ki egy sales manageri...

Hogy néz ki egy sales manageri állás egy nagy biztosítónál magyarországon? A jövő héten lesz egy személyes sales manager interjúm az egyik nagy hazai biztosítónál. Mennyit lehet reálisan említeni fizetésnek? Bőveben lenn.

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, és megpályáztam egy sales manager állást, volt egy 15 perces telefonos interjú, ami után behívtak egy személyes interjúra is. 3-4 fős csapatot kellene koordinálni, hivatalosan sales manager álláslehetőség. Nekem 10 év üzletvezetőoi tapasztalatom van családi kiskereskedelmi vállalkozásban 4 alkalmazottal, plusz egy mérnöki diplomám, amit soha sem használtam, de elvégeztem az egyetemet levelező szakon, és végül maradtam a családi vállalkozásba, most viszont váltanék magámn szektorra.


Mennyi lenne a reális fizetési igény?


2023. szept. 10. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!