Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így marad a betanított munka...

Így marad a betanított munka vagy az aprópénzes melók, amíg nem végzek egyetemet?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Betegségek miatt (mentális), nagyon nem úgy alakult az életem, hogyan kellett volna. Visszapörgetni már nem lehet, így nem is azt jöttem megvitatni, hanem a jövőmön dolgozni.

21 évesen érettségiztem estin, idén nyáron kezdtem el dolgozni egy írószerben, nem túl jó fizetésért. Most kezdtem levelezőn az egyetemet. Kérdésem, hogy csak érettségivel, középfokú angollal és a mostanit leszámítva nulla munkatapasztalattal, rossz kommunikációs készségekkel (tukmáló, telemarketinges kizárva) csak az ilyen rosszul fizető vagy fizikailag nagyon megterhelő, 3 műszakos munkák maradtak? Ha a pénzt nézném az utóbbit választanám, viszont tanulni is kell maradjon időm.


2023. szept. 21. 06:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2023. szept. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
47%
Felveszed a diákhitelt, Havi 150, és úgy elég a mostani fizetésed
2023. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%
Nezz utana manualis tesztelonek
2023. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A szüleim segítenek, nem szívesen verem bele magamat hitelbe. Csak jobb lenne egy picit magasabb fizetés, persze tudom a korlátokat is.

Utánanézek #3-as!

2023. szept. 21. 07:28
 5/36 anonim ***** válasza:
5%
Én érettségivel vezető szoftverfejlesztő vagyok, nettó millió fölötti fizetéssel.
2023. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
43%

A szaktudás jobban számít, mint a végzettség.

Lehet sokat keresni így is, de ahhoz érteni kell valami olyanhoz ami keresett.

A diploma se fogja garantálni, hogy jó állást kapsz. Ott is fontos, hogy milyen szaktudást szereztél vele.

2023. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
2%
Babavárót, csokot felvenni, miközben otthon vagy elvégzel egy full stack dev gyorstalpalót kismamáknak.
2023. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Minden vágyam, hogy 1-2 hónapos munkatapasztalatra, egyetemet épp hogy elkezdve szüljek egyet. + nincs is kinek, és így nem is adnak.
2023. szept. 21. 09:46
 9/36 anonim ***** válasza:
14%
Hat nő ként ebbe a korban elégé jók a lehetőségeid a könnyű pénz szerzésére.
2023. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
53%

Szerintem nagy dolog, hogy a nehéz kezdés ellenére így össze tudtad szedni magad. Munka, egyetem, nagy dolgok ezek!

Légy kicsit türelmes. Nem kell az egyetem végéig várnod, hogy jobb munkát is kapj, de a tapasztalat nagyon sokat számít. Adj most magadnak egy kis időt. Az írószer boltban is tud fejlődni az ember kommunikációs készsége, ha segítőkészen áll a vevőkhöz, szívesen beszél velük.

Ráadásul kommunikációt illetően az elvárások igen széles skálán mozognak. Van, ahol elég, ha udvarias vagy, máshol problémákat kell megoldani rendszeresen.

A telemarketinghez egyébként nem is jó kommunikáció, hanem kötél idegek kellenek. Nem túl sok ember bírja azt tartósan. Ne ez alapján ítélned meg a képességeid.

2023. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!