Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz hogy aki konyhán dolgozik...

Igaz hogy aki konyhán dolgozik, az viszi haza az ebédet minden nap?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta sulis konyhán mosogat és vihet haza ebédet, nem kell főznie.

Az élelmiszer árak az egekben. Ha mindennap főznék rámenne ingem gatyám. Komolyan elgondolkodtam hogy nekem is váltanom kellene ebbe az irányba. Adminisztrátor vagyok egy nagy cégnél de keveset keresek ,17orára érek haza.És nehéz minden nap kitalálni hogy mit főzzek, plusz az árak, meg a mosogatás utána. De szerintem heti 30 lenne ha minden nap főznék…


2023. okt. 3. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat dolgoztam par vendeglatos helyen Budapesten, eleg gyer a kaja nehany helyen, az ember inkabb maganak vitt valamit minthogy ott egyen bent :D

Hazavinni nem lehet, mert aznap repulsz is. Kisebb hotelekben jobb a helyzet, de multinal, 5 csillagos hotelekben en neha inkabb nem is ettem :D

2023. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnél ez a helyzet, van reggeli, ebéd, lehet vinni vacsorát, viszont reggeltől estig pörgés van, délelőtt semmire nincs idő és általában 10 óra a munkaidő. Ehhez mérten a kb minimálbér szerintem nem olyan sok.
2023. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

@ 7. ja, nehogy már a rohadt vendég felzabálja. A vendéglős től lopni alapvető jog. A bazinagy házát meg az új autóit vegye meg úgy hogy én már jól laktam.

A borravalót úgy is elveszi tőlünk

2023. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 Aranyos :DD
2023. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az megvan, hogyha most adminisztrátorként dolgozol, akkor egy konyhán a munkaidő végére kb. ejálulnál...???
2023. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!