Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Foodora...

Mennyit keres egy Foodora futár vidéken, autóval?

Figyelt kérdés
Mennyire éri ez meg, leginkább arra lennék kíváncsi.

2023. okt. 8. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
330+ borravaló
2023. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint egy fúdpandás korábban.
2023. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon város függő, hogy hól mennyire pörög.

Egy nyugat-magyarországi városban futárkodom, itt szinte mindig pörgés van, és egész jó pénzeket lehet csinálni.

Én egy elektromos autóval dolgozom, de ha benzin, dízel autóval állnál neki, akkor semmiképp ne fogyasszon többet mint 5 liter, mert főállásban még így is elfog menni egy havi 100as üzemanyagra.

Ha kifogsz egy jó napot mint én tegnap, kb ennyit lehet keresni. Erre még 3-5 ezer forintnyi készpénzes borravalót lehet számolni.


[link]


De átlagban egy 10-12 órás műszakban 40-50ezret lehet keresni.


Nyáron tartottam egy erősebb hetet, a hét minden napján 10-12 órába dolgoztam, akkor ennyi jött össze. +28ezer kp borravaló.


[link]


Havi bruttó 800ezer-1 milliót meglehet keresni, ha valaki szereti és nem kényszerből csinálja. Mert kényszerből nehéz havi 200-250 órát ebbe dolgozni.


Az adó körülbelül 150-200ezer forint havonta, ekkora bevételnél.

Nettó 500-700 ezret főállásban meglehet keresni.


Egy próbát mindenképp megér. Sokan szidják ezt a melót hogy szar, és nem éri meg, de ők azok akik visszaélnek ennek a munkának a szabadságával és függetlenségével, hogy nincs főnök, úgy dolgoznak és annyit amennyit akarnak, így havonta dolgoznak 80 órát és elégedetlenkednek hogy keveset lehet keresni...


Viszont ha jól csinálod, ismered a várost, beleteszed a munkát és az időt, nagyon jó pénzt lehet vele keresni.

2023. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3-as, győrben?
dec. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Szia,

Alap órabér mennyi?

ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!