Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest környékén milyen...

Budapest környékén milyen munkakörben lehet jól keresni?

Figyelt kérdés

Beugrós vagy részmunkaidős állason gondolkozom. Jelenleg érettségim van, középfokon beszélek angolul/németül.

Orvosi egyetemen tanulok, de ebben az évben passzívon vagyok, és jelenleg nincs munkahelyem.

Saját vállalkozásom van, ami majdnem passzívan termel. Reggel kell vele foglalkoznom 7:30-9:30 között, és fél4 körül negyed órát kb.


Éjszakai bagoly vagyok, így szívesen dolgoznék akár estébe nyúlóan is, pláne, ha vezetni kell, vagy több a fizetés.


Szívesebben csinálok olyan munkákat, ami önálló, és ritkàn kell kontaktban lennem másokkal.

Vendéglátásban dolgoztam sokat, de a sok részeg ember és a folyamatos hajnalig üvöltő zene már nem annyira tetszene. Pultban a napi 25-30 ezer ft volt az elérhető fizetés, viszont olyanban gondolkozom most főleg, amire esetleg tudnék vállalkozást építeni mielőbb, ha kitanulom a szakmát, és az egyetem mellett/után tudnék vele foglalkozni.


Olyan dolgot keresek, ami gyorsan tanulható, és alkalmazottként is, majd később vállalkozásként is szépen lehet vele keresni.


Gondolkoztam autó kozmetikán, fóliázáson, gumi szerviz, klíma szerelés…


Nem probléma a fizikai munka, ha jól megfizetik, de mivel kevés napot tudok dolgozni, a ledolgozott órák után jó órabért szeretnék kapni.


Miben gondolkozzak?


2023. okt. 15. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresett szakma (köműves, ács, viz-gáz-futes szerelés) vagy keresett diploma pl: villamosmernok
2023. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szoftverfejlesztés.
2023. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Full stack fejleszto.
2023. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Vezérigazgató, politikus, lehúzós vállakozó, adócsaló és hasonlók.
2023. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami kényelmes irodai munka, amihez kell a nyelvtudásod. Az relatív jól fizetnek.
2023. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Hivatásos roszlány
2023. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Non-Stop vagy ügyeletes gyógyszertár eszedbe se jutott?


A gyógyszerekbe mindig nagyobb biznisz lesz mint a "klimaszerelésbe" meg a többi agybajba ami eszedbejutott...

2023. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!