Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörök vannak,ahol...

Milyen munkakörök vannak,ahol nem kell emberekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Jó pár eve vendéglátással foglalkozom,most iskolába járok tanulok,de nem birom elviselni már az embereket. Pszihologushoz is járok,olyan szintű ember undorom van,hogy ha nincs dolgom van hogy a boltba nem megyek le,inkább nem nem eszem semmit ha nincs otthon csak ne kelljen ra nezzek senkire. (Már inkább pszihes,egyszer egy pékség elott mentőt hivtak ram és benyugtatoztak annyira kikeszultem azon,hogy sokan voltak bent és annnnnyira egyértemű dolgokat nem értenek az emberek,és egyszeruen azt erzem hogy nem birom feldolgozni azt a tehetetlen erzest ami ilyenkor elkap,és elönt a düh meg a pánik. Mindegy is lényeg hogy nem kéne emberekkel foglalkozzak,mert ki fogok ütni valakit 50 kilos lany létemre. Tudom hogy ez baj,de tönkretettek teljesen az emberek.

Esetleg raktározás,leltárazás,csomagolás ilyesmik ezek nagyon rosszul fizető melók?

Vagy mit csinálhatnek átmenetileg amivel 350 mondjuk megvan,de nem nagyon kell emberekkel érintkezni.

Amugy a kollegaim nagyon szeretnek,cuki meg vicces pszihopata vagyok,leplezem,csak a buta vendegektol ver szét az ideg.



2023. okt. 15. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai vagyonőr az nem érintkezik emberekkel mást én nem tudok.


Amúgy én is ilyen munkát keresek, a gyárak xarul fizetnek és ott meg az id.ióta műszalvezetőktől kapnál agyvérzést, szóval nem tudom hol van olyan munka ahol nincsenek emberek, elkerülhetetlenek sajnos, vagy akollégák egy rész se.ggfej vagy a vezetőség.

2023. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Kb bármilyen műszaki, IT-s pozíció, esetleg pénzügy.
2023. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nettó 350 ezerrel azért magasra tetted a lécet végzettség nélkül.

Aldi / Lidl raktár fizet ennél többet is de ott kihajtják az ember belét is.

2023. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Sírásó, hullamosó.


Azok már nem okoskodnak!

2023. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Segédmunkás.
2023. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Segéd munkás az mióta nem érintkezik emberekkel? Emberekkel együtt dolgozik főleg 2 fogú buta gyö.kerekkel
2023. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz emberekkel foglalkozás alatt? Ahol csapatmunka van vagy ahol ügyfelek vannak? Nem mindegy az sem.
2023. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen felre érthető volt.

A kollégákkal nincs baj,valamennyi szocializaciora azért szuksegem van,de ezt a napi 200 embert nem tudom elviselni.

2023. okt. 16. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Valami hard skill orientált szakma kéne, ha nem akarsz emberekkel foglalkozni.
2023. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viszont akkor egy gyárban is el tudsz lenni több műszakban
2023. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!