Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már sikeres karrier...

Volt már sikeres karrier hack-tek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
hektek?
2023. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, megtanultam írni.
2023. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

10 éve, az első munkahelyem előtt egy bő hónapig otthon spanyoloztam, hogy leporoljam a tudásomat. Az első, felkínált lehetőséghez, ami a MOL egyik leányvállalata volt egy lepukkant ipartelepen a város szélén képest 25%-kal magasabb fizu, igaz, nem az erdeti szakterületemen, ráadásul ügyfélszolgálaton, de ezzel megváltottam a jegyemet az SSC világba.

4 évvel később pedig, szintén házi módszerekkel, megtanultam excelezni, ezzel az eredeti szakterületemhez is vissza tudtam térni, ott tudtam hagyni az ügyfélszolgálatokat. Fizetésemelkedéssel ez nem járt, viszont szorgosan excel-eztem ezután is, és évekkel később lett egy igazán jó exceles munkám, jó fizetésért (bő 30% emelés).

Ha beérem azzal amit kínálnak leges-legelőször, lehet hogy ma ugyanitt tartok. Pénzben mindenképp.

Légkörben, perspektívákban jobb volt így ez a 10 év.

Az igazsághoz hozzátartozik hogy ezen a 2 hekk kísérletemen kívül mindegyik kudarc volt. Szóval óvatosan ezzel, csak olyat érdemes tanulni amihez elég erősek az alapok.

Teljesen új tudásban, új területekben én nem is gondolkoznék. A cv-met se szabnám át teljesen valami gyökeresen új kedvéért, előbb-utóbbn kibukik a más tapasztalat.

2023. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Jah, Hyginettnél (P&G) a határozott egy éves munkaszerződés megkötését követően (sori operátor) igénybevettem a gépjárműves utiköltségtérítést a próbaidő lejárata után meg átjelentkeztem jásszenandrásra, de csak papíron egy lakcímkártya erejéig.

(rokon kapott érte egy huszast). Közbe végig kistarcsáról jártam be.

A fentmaradó 7 hónapra havi 40 ezerrel több volt a fizetésem a kilométerpénz miatt, és az utolsó három hónapomat meg már le se kellett melóznom, mert úgyis elküldtek volna (gondolom a magas bérköltség miatt) ígyhát kifizették egybe, hiszen ők bocsátottak el.


Szépen kaszáltam abba az évbe :)

2023. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
sori operátor azt írja szépen kaszált, besírok
2023. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
LOL!
2023. okt. 20. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Hát számoljál már hülye! 7x40 ezer ingyen + három havi alapbér, miközbe be se jártam már melózni!


Ez nem szép?! Dehogynem!

2023. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

#7

Te szinteden biztos az. 😅

Örülj neki!

2023. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te meg a hétfői meetingeknek örülj, meg a hóvégi értékelésednek ;)


Volt ettől töb is, máshol persze, de arról csak annyit közlök, hogy heti ~ 500 ezer majdnem két éven át!


Na csumi nagyképű!

2023. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Én nem vagyok irigy, mint a melós haverjaid. Legyél boldog ezekkel a hatttalmas összegekkel! Minden jót! 😊

2023. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!