Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e olyan 8 órás állás,...

Van-e olyan 8 órás állás, ahol sikeres lehetek?

Figyelt kérdés

Szeretek új dolgokat kitalálni, talán azt lehetne mondani, érzékem van az aktuális pld. kulturális trendekhez.

Többször találtam már magam utólag visszatekintve a "megmondó ember" szerepében, akire aztán mások hallgattak.

Tisztában vagyok azzal hogy ez mennyire visszatetsző sok cég számára, mert nem olyan embert keresnek, aki megmondja a dolgokat, hanem aki elvégzi. Van bármi esélyem, vagy csináljak valamiféle önálló vállalkozást?

Ha nem gond, részletesebben nem szeretném kifejteni, de azért igyekszem válaszolni ha lennének kérdések.



2021. szept. 26. 17:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"Van bármi esélyem, vagy csináljak valamiféle önálló vállalkozást?"

"Van-e olyan 8 órás állás, ahol sikeres lehetek?"


Most akkor állás kell, vagy vállakozás?????

2021. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha te akarod megmondani, ki merre menjen és mit csináljon, akkor igen, vállalkozz! De az sem lesz sikeres, ha nem tanulsz alázatot és kommunikációt. A tehetség egy dolog, az üzleti siker pedig egy másik. Tanulni kell hozzá, rengeteget. (Én is vállalkozom, mert nem szerettem másoknak dolgozni, de ez 1.5-2x annyi meló, tanulás, stb. kemény dolog, a szabadság csak évekkel később jön el, ha addig megtanultad, ami kell hozzá.)
2021. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Önmegvalósítás kell :D
2021. szept. 26. 17:55
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Vállalkozni nem napi 8 óra. Ezt engedd el! Vagy 8 órás meló, vagy önmegvalósítás.
2021. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Voltak borzasztó sikeresnek mondható időszakok, de nyilván nem volt minden lépésem sikeres. Gondolom ez a normális. Legalábbis nagyon remélem, hogy nem én vagyok a selejt :D
2021. szept. 26. 17:56
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Alkalmazottként is lehetsz sikeres, szerinted egy multicég topmenedzsere nem sikeres?
2021. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De. Csak valahogyan meg kéne csípni egy ilyen jellegű állást, ahol elmondhatom a véleményem, és valóban van ráhatásom a dolgokra. Mindösszesen középfokú végzettséggel ez nehéz.
2021. szept. 26. 18:12
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő tanulni. :)
2021. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Maximum egy évet tudok rászánni a tanulásra, utána már családot szeretnék. De azért is tettem ki a kérdést, hogy tájékozódjak, van-e ilyen 8 órás állás.
2021. szept. 26. 18:24
 10/25 anonim ***** válasza:
Sajnos diploma nélkül nem nagyon, ezen valamelyest menthet ha jó az angolod.
2021. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!