Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetésed gépészmérnö...

Mennyi a fizetésed gépészmérnökként 3 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Kezdem én: br. 590 + 13.havi és bejárási támogatás, váltani fogok ezért a jelenlegi aktuális fizetésekre vagyok kíváncsi az országban bármi releváns pozícióra, akár tervező, akár minőségügy etc.
2023. okt. 21. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem gépész,hanem járműmérnök.

Viszont, br 1 millió felett picivel.

Autóipari , járműfejlesztési terület.

2023. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

3 évet voltam gyakornok (1 év bsc 2 év msc), most kezdtem teljes állásban,

szereldei folyamatmérnökként

én 600 bruttót kapok, meg a vállalati bónuszokat amit mindenki más is célrányos 13 havi stb

bejárási támogatást nem, mert budapesti vagyok


nagy, ismert, budapesti cég

2023. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Kicsivel 1 millió alatt.

Elvileg minőségügy, gyakorlatban tervezett karbantartásokon is ott vagyok.

Karbantartásra nem lenne kötelező mennem de plusz pénz.

2023. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Spéci terület, áramlástani modellezéssel foglalkozom 3,5 éves tapasztalattal br. 1,3M
2023. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az az 590 nem túl combos
2023. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem átlag feletti (br. 640). Viszont ehhez van saját 20 négyzetméteres irodám-ahol egymagam lehetek, és nyugodt, modern, tiszta munkahely. Úgyhogy nekem bőven megéri. 33f
2023. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bruttó 850ezer Ft plusz 13.havi fizu és egyéb jelentős juttatások. Gépgyártó cégnél vagyok projektvezető.
nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7-es bruttó 850 projektvezetőként ? :DD Az nevetséges kb. Egy tehetségesebb pályakezdő programozó is lepipál fizuban. Valahol azt írták,hogy a projektvezetők átlagbére 1,2 körül van.Gondolom ez egy kis kkv. DE ahogy látom sokan gépészek beérik 5-600 ezres fizukkal is. Fasza...
dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De "sajnos" nem lehet mindenki mélyen tisztelt sztárként kezelt atyaúristen programozó aki a világot teremtette. Igaz, hogy a mai világ a programozók körül forog, de akkor is miért kell mindent a gyíkarc kocka programozókhoz hasonlítani? Tanuljuk már meg, hogy vannak a programozó milliárdos fizetések, minden más meg csak csöves aprópénz. Műszaki vonalon nem adnak kapásból a semmire magas fizetést. Több éves tapasztalattal nekem is lehet millió feletti fizetésem, igaz egy gyíkarc programozó addigra már 10+ milliót fog havonta kereseni.
dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nevezném gyíkarcnak a programozokat, manapság ez mar inkább menő mivel mindenki tudja hogy jól keresnek
dec. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!