Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2023 január 1-óta mekkorafizet...

2023 január 1-óta mekkorafizetés emelésben részesültetek, és mennyire vagytok elgedettek?

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek az Orbáni infláció hatásait?

2023. okt. 27. 11:16
A kérdező szavazást indított:
nem emelték a fizetésemet
10% alatti fizetés emelést kaptam
10-20%közötti emelést kaptam
20% feletti emelést kaptam
10% alatti fizetés emelést kaptamés elégedett vagyok
10% alatti fizetés emelést kaptam de nagyon nem vagyok elégedett
10-20%közötti emelést kaptam és elégedett vagyok
10-20%közötti emelést kaptam ésnagyon nem vagyok elégedett
20% feletti emelést kaptam és elégedett vagyok
20% feletti emelést kaptam de nem vagyok elégedett
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

“mekkorafizetés emelésben részesültetek”


12%


“mennyire vagytok elgedettek?”


Semennyire, felmondtam


“Mennyire érzitek az Orbáni infláció hatásait?”


Nagyon

2023. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Háát megértelek


Én januárban kaptam 14% emelést, azóte semmit.


És egyre kevesebb mindenre elég a fizetésem, vissza kelett fognunka fogyasztást, félre tenni se tudunk gyakorlatilag!

2023. okt. 27. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmi emelést nem kaptam, de 20 % felett követeltem ki magamnak.
2023. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 komolyabb emelést váltással lehet elérni
2023. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Év elején az előző munkahelyemen 13%-ot kaptam, keveseltem is kicsit.

Utána váltottam, ott nagyobbat tudtam kialkudni még.

Az 530-as bruttóból az új helyen lett 680 ezer ft most, plusz 150 ezerrel több.

2023. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Előző munkahelyemen tavaly kaptam 31%-os emelést (mert piszkosul alul voltam fizetve) és idénre be volt ígérve az inflációkövető emelés. Nem kaptuk meg. Aztán váltottam, most a korábbihoz képest kb 80%-kal több a pénzem.


"Mennyire érzitek az Orbáni infláció hatásait?"

Én nem nagyon. Most már Euróban kapom a pénzem, nekem csak jó, ha gyengül a forint és inflálódik.

2023. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Januárban kaptam 4%-ot. Aztán felmondtam, az új helyen 50%-kal több lett a fizum, szép kártyára 3x annyit kapok mint eddig.
2023. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
24% emelést kaptam, elégedett vagyok, mert szeretek itt dolgozni, nem szívesen váltanék nagyobb összegért sem (így is bőven félre tudok tenni).
2023. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 15% ami az inflációhoz képest sovány, a tálalás a vállalat részéről pedig gagyi volt.

Először, a legnagyobb inflációs pánik közepette (tavasz) ráemeltek 10-et, mint korrekció. És elmondták, az éves emelés bázisa is ez lesz.

Ez a 10% az akkori 20-25%-ok mellett, egy nagy nullának tűnt. De bíztam az éves emelésben.

Na az meg 5% alatti lett, gondolom, hogy kijöjjön a 15.

Ez meg aztán tényleg a sz*rnak adott pofás volt, 5%-ot békeidőben, nulla infláció mellett és minden különösebb erőfeszítés nélkül is megkaptam más cégeknél.

Mindezzel együtt nem érzem olyan rossznak a helyzetemet, rengeteg termék, amit vásárolok, újra kezd olcsóbb lenni, szerencsésen alakul az időjárás is. Ezt a céget pedig ott hagytam, igaz, most munkanelküli vagyok, a semmiért hagytam ott ezeket a sóher gennyládákat... De azt is megtanultam hogy ezeket a fizetési igény dolgokat nem szabad szóvá tenni, csak akkor, ha már van biztos új helyed. Részben ezért is rúgtak ki, ha nem vagy elégedett, akkor tessék, menjél.

2023. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2022 eleje óta ugyanannyi a fizum (most 345k), azóta 2x váltottam munkahelyet, és sehol sem adták meg,amit kértem. 10-15%-kal magasabb összeget szerettem volna, nem jött össze. F*szán nem lehet már ebből félretenni albiban, szülői segítség nélkül. Legalább hitelem nincs. Jövőre egy 30%-nak örülnék a legjobban, tekintettel a gazdasági helyzetre és a teljesítményemre (tényleg nagyon jól dolgoztam),ha nem sikerül, akkor továbbállok.
dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!