Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok építőipari vállalk...

Dolgoznátok építőipari vállalkozónak?

Figyelt kérdés

Olyannak, aki maga mellé keres egy embert segédmunkásként, vésni, takarítani stb.


Viszonylag jól fizetne, napi 21ezer ft, de bejelentés nélkül.



2023. okt. 29. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Bejelentés nélkül nem, mert aztán lehet az a 21 mégse lenne annyi, ilyen olyan ok miatt mégse időben adja a fizut...

Futottam már ilyenbe bele, elég tanulópénz volt.

2023. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és ha tartja a szavát?
2023. okt. 29. 15:52
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Bejelentés nélkül én se, 2x is szívós volt.
2023. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

#2 üzletben nincs szóbeli megállapodás semmiről.


A szó elszáll, az írás megmarad.

2023. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Csak ha nincs más.
2023. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Csak is akkor ha tényleg nincsen más lehetőséged!

Bejelentés nélkül dolgozni, az egyik legnagyobb átverés. Főleg az építőiparban. Dolgozol egész nap, megcsinálsz mindent amit mondanak, és beígért 21 ezer helyet, csak 10 ezret kapsz készhez.

Utána mit fogsz csinálni? Kihez fogsz futni, hogy átvertek?

Nem lesz semmilyen írásos nyoma ennek!

Tudod hány embert vertek át ezzel már országszerte?! Nagyon sokat!

2023. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem akar bejelenteni, akkor kiváltanék egyéni vállalkozóit, hogy legalább minimális nyugdíj járulék meg a TB fizetve legyen. Viszont úgy napi 25-30 legalább
2023. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ìgy van ahogy az utolsó írja. Vagy legalabb 8 órára minimálbérre bejelent vagy vállalkozóként lennék mellette de akkor több lenne a bér. De ezt is csak szorult helyzetben, mert ez csalás és kiszolgaltatott dolog. De ha lehet elkerulnem az ilyenfajta trükköket.
2023. okt. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Sőt , szinte biztos hogy elkerülném, de sajnos megertem, hogy valaki szorulhat meg annyira, hogy bevallálja. De másnak sem ajánlom
2023. okt. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Bejelentés nélkül egy percig sem. Mi a garancia, hogy időben kifizeti a béredet amiben megállapodtatok? Dolgozol mondjuk egy hónapot ő meg benyögi hogy bocs, de nincs pénz mert a Józsi Pista Béla stb nem fizetett.

Én jártam már így sajnos: 2 hetet dolgoztam 20 ezer forintért.

2023. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!