Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkát keresek.Jelentkeztem...

Munkát keresek.Jelentkeztem egy kisebb játékboltba, ahova be is hívtak,hogy megnézzék hogyan tudunk együtt működni..ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Minden jól ment, már szóban megkaptam, hogy a 60 jelentkező közül engem választanak. Viszont tegnap közölték, hogy csak decembertől vennének fel, vagy max.november felétől de decemberig csak 4órásra.

Addig járjak minden nap betanulni. Hozzáteszem, már 2 hete járok, és még 2 hetet dolgozzak ingyen?

Szinte ugyanazt csinálom már, amit ők pénzért.

Nagyon kell a munka, de ezt nagyon megalázónak érzem már.



2023. nov. 4. 13:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
és nincs szád, hogy megmondd nekik/megbeszéld velük, hogy mégis hogy gondolták, hogy ingyen dolgozol náluk 1 hónapot?
2023. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 NTBS ***** válasza:
100%

Akkor ne fogadd el.

VEgyenek fel, vagy hagyjanak békén.

2023. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám őket. Nem korrekt.
2023. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Arra hivatkoznak, hogy addig megtanulom 100%-ban a munkát.

De szerintem ez nem így működik, kihasználják és sajnos ki is tudják használni, hogy kevés a munkahely.

De nekem meg nincs motivációm így.

2023. nov. 4. 13:37
 5/53 anonim ***** válasza:
37%
Valamilyen fogyatékkal élsz?
2023. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen dolgozol hetek óta? És elhiszed, hogy erre 60 jelentkező volt? Nem csoda hogy kihasználnak.
2023. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Nem élek fogyatékkal, köszönöm a kedves és építő jellegű kommentet.

Azért kérdezek itt, mert a családom csak annyit mond, ki kell bírni, tőlük nem kapok tanácsot

2023. nov. 4. 13:51
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Arra van a fizetett próbaidő nekik (és neked) hogy lássák hogy mi ahelyzet és ha nem vagy szimpi el tudjanak küldeni.

Már bocsi de nem hiszem hogy egy játékboltba heteken át kéne betanulni, ez csak beetetés. És ki tartja őket vissza hogy decemberbe azt mondják h köszi az ingyen munkát, szia! Semmi.

2023. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
87%
Pályázgass addig máshova is, és amint találsz fizetett munkát, hagyd ott őket. Addig meg jó ez, 2 hét és november közepe van, mi van ha addig sem találsz mást.
2023. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
És a másik 60 jelentkező is ingyen munkát végez náluk? Kamuztak neked. Te vagy az egyedüli jelentkező. Az aktuális balek, akit ingyen lehet dolgoztatni, mert úgy látszik hagyod. Aztán majd megköszönik és felveszik helyetted a következő balekot ingyen.
2023. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!