Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a kiadásotok 1 hónapba?

Mennyi a kiadásotok 1 hónapba?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzt tudtok a fizetésetekből félretenni? Mennyi a kiadástok kb egy hónapba?

2023. nov. 5. 11:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%

Miértelme van kiírni ilyen kérdéseket hetente több alkalommal?

A válaszok 90% csak hazugság lesz.

Hazugság alapján szeretnél valamiféle statisztikát felállítani az itt kapok válaszokból?!

2023. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10%
Nem hazugság, csak neked ez elképzelhetetlen. Másnak meg a napi élete.
2023. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%

"#2 nem is értem, hogy mire lehet ennyi pénzt elkölteni."


Ilyeneknél egyik se írja oda, hogy németországba/londonba/floridába bérlakásba él!


Én már megtanultam kiszűrni ezeket..

Egyik se magyarországi magyar.

2023. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
Ja meg a másik véglet, ha magyarországi is akkor nem alkalmazott, hanem valami "vállalkozó" aki a teljes cégbevételt fizetésnek értelmezi, de azt nem írja ki, hogy mennyi a céges hiteltörlesztője.
2023. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
11%
Magyarországi vagyok, alkalmazott. Mondtam már hogy nincs ebben semmi hihetetlen, csak számotokra, mert a prolinyomorotokból elképzelni sem tudjátok, hogy van más élet is. Szomorú, de ez van.
2023. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%

Igen hogyne lenne, térdelve max, vagy más táskáját hurcolászva.

Sokféle élet létezik, nem is akarom inkább elképzelni :D


További jó titkolózást, csak majd a végén nehogy a dunából fogjanak ki egy napon.

2023. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%
Újra és újra: ne a prolinyomorból indulj ki, nemcsak bruttó 250-et lehet keresni tisztességes munkával, hanem akár a tízszeresét is. Persze ehhez nem egy gyárban, futószalagon kell csavarokat meghúzni 12 órában, de gondolom munkából sem vagy képes semmilyen más jellegűt elképzelni...
2023. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Te mit emlegeted ezt a prolinyomort? Fogalmad sincs hogy élek :D


Lehet enyém a gyár, akkor meg azt húzok meg tisztességesen napi 12 órába és annyiért amennyiért csak akarok!


Többet ne ismételgesd magad, attól nem fogja elhinni senki!

2023. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Bár te fix, hogy könyvelő lehetsz, vagy navos azok mondogatják mindíg, hogy "ismétlés a tudás apja, meg hogy nyugtával dícsérd a navot"
2023. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok könyvelő, ahogy Te sem vagy gyártulajdonos.
2023. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!