Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott valaki Euronicsnál,...

Dolgozott valaki Euronicsnál, mint áruházi raktáros?

Figyelt kérdés

Milyen a munka?

Hányan vannak a raktárban?

Mekkora fizetésre lehet számítani?



2023. nov. 5. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Sz'r munka , sz'r fizetésért.
2023. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

"Milyen a munka?"


Vajon milyen lehet egy raktáros munka? Meglepő módon nem szívsebészeti beavatkozásokat kell végrehajtanod sem űrhajónak a sugárhajtóművét tervezni...


"Hányan vannak a raktárban?"


Mi az hogy hányan vannak? Amennyien épp a raktár területén tartózkodnak az adott időpillanatban. Nem konstans az érték hanem van időfüggése.


"Mekkora fizetésre lehet számítani?"


Minimálbér felett kicsivel

2023. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért kérdeztem mert sajnos elbocsátottak a munkahelyemről és úgy néz ki, hogy egyenlőre csak ide vesznek fel. Mivel nem kellett még ilyen környezetben dolgoznom ezért nem tudom mire számítsak. A hányan vannak a raktárban alatt nyílván nem úgy értettem, hogy most éppen hányan vannak hanem, hogy mennyi alkalmazott szokott úgy nagy általánosságban raktárosi pozícióra felvéve egy áruházhoz. Azzal is tisztában vagyok, hogy a bolt mérettől és a forgalomtól is függ, de amire igazából kíváncsi lennék, hogy egyedül kell majd a hűtőket mosógépeket pakolnom vagy leszünk 3-5 vagy akár többen akik ebben dolgozunk majd.
2023. nov. 6. 00:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdv nyitvatartási időbe zárásig van a raktár is, rendszeres leltár van, általába ketten vagytok, de van, hogy a vagyonőr a másik.

Összevissza rendelgetnek, szóval sokat kell, oda vissza átpakolni, kocsin, liften hordani a fehérárut stb-t.


A közvetlen főnököd az üzletvezető, folyamatosan nézegetik mit versz le, vagy hol sérül le az áru, és a vöröskő kft egyébként sem arról híres, hogy agyonfizet, de legalább tisztességesen vagy bejelentve.


Most karácsonyi hajtás előtt én nem ajánlom ilyen helyre a munkavállalást, hacsak nem kenyérre kell a pénz..


Egy álláskeresési járadékkal, meg párnapnyi EFO alkalmi munkával (meerthogy lehet mellette), ugyanannál a pénznél vagy mint amit ott keresnél széthajtva magad!


Januártól meg úgyis "új világ" jön...


Üzemanyagok jövedéki adó emelése 30-40 ft-al, stb stb, majd két ünnep között benyögik mindenkinek a fa alá, ahogy ezt már megszokhattuk...

2023. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!