Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan spóroljak 200 ezres...

Hogyan spóroljak 200 ezres fizetésből?

Figyelt kérdés

Egy 23 éves, Budapesti srác vagyok. Jelenleg egy épületgépészeti raktárban dolgozom.

A fizetésem 210 ezer.

Egy autót fenn tartok (Suzuki Swift), ezzel a páromhoz járok Kecskemétre.

Mivel átlagban egyszer tudom megtankolni egy hónapban, utána csak 5 ezrekért,

ezért Pesten buszozok.



Most csinálok egy burkoló sulit estiben, Májusra leszek számlaképes és váltok is rögtön, de addig ebből a pénzből hogyan spóroljak?



2023. nov. 8. 20:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Kocsit elad, máris megspóroltad a benzin pénzt, + az időszakos karbantartási költséget, biztosítást.
2023. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%

Ezt már olvastam.

Gyúrással leálltál ezek szerint?

2023. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk úgy, hogy nem szórod el marhaságokra, mint az ájfon, rozzanat autó, meg a gyúrás, ha úgyis anyádéknál laksz egy piti összegért. Havi százast simán félretehetnél. Múltkor kaptál egy csomó választ, meg tanácsot.
2023. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem se spórolj! Majd spórolsz a nagyobb fizetésből. Most meglesz 210-bol, ha több lesz a fizud, akkor is élj 210-bol. Nehezebb megtenni mint ahogy hangzik.

Egyébként meg miért ne gyurjon? Nyugodtan sportoljon meg csakozzon egy 23 éves fiú.

2023. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
21%
A gyurassal nincs baj, előző kérdésben írta hogy 20-30 ezret költ fehérjére, arra írtuk hogy nem létszükséglet.
2023. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
30%
eza kérdés kb hetente kiírásra kerül
2023. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%
14# önmagában a csajozás sem gond nyilván, de ehhez nem kell ájfon részletre meg autóval menni állandóan, ha nálam a csajnak derogálna az, hogy nincs ájfonom, vonattal/busszal utazok le hozzá olykor, mindig elvárná, hogy én menjek, ő meg egyszer sem lenne hajlandó megmozdulni értem, nemhogy a csajom nem lenne, hanem az első randim lenne egyben az utolsó is, ha véletlenül összefutnék egy ilyen kétbites, felszínes, élősködő libával. Ha a kérdezőnek ez így jó, hát csinálja, de akkor meg ne sírjon a szája, hogy minden pénze a fehérjeporokra, telefonrészletre, meg az autóra megy el, miközben a szülei tartják el, meg felesleges havonta megkérdeznie, hogy miért nincs pénze, meg hogy spóroljon, ha ezek a baromságok nála létszükséglet.
2023. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
30%

@17


Semmivel nem olcsóbb, mint autóval.

2023. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18%
@18 2500 Ft az odavissza vonatjegy, ez autóval csak a benzinárral számolva 7000 Ft körül van.
2023. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
20%

@19


Jól hangzik, de egyik számadat sem igaz. A MÁV szerint a vonatjegy 4400 odavissza, s ez a személyvonat, ami inden akácfánál megáll, s vár 5 percet. Normális vonattal 6380.


Suzukival ugyanez háztól-házig, odavissza kb. 5600 Ft.


Ráadásul az autós költséget a három fő oszkáros utas fizeti mindig (1500-2000Ft/fő). Legalábbis, amikor én megyek Kecskemétre. Tehát, nekem autóval ingyen van (még keresek is rajta), s feleannyi ideg sem tart, mint vonattal.

2023. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!