Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elrontottam egy feladatot...

Ha elrontottam egy feladatot az interjú előtti feladatba, azt bele tegyem a prezentációmba?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra, és küldtek egy pár nap alatt megoldandó programozási projektet. Megcsináltam, visszaküldtem, majd pedig ezután behívtak interjúra. Viszont 1 nappal később vettem észre, hogy az egyik rész láthatóan rossz. Utólag nem nyúlok már bele, hisz úgyis észre veszik, hogy amit mutatok az más mint amit elküldtem nekik. Az interjú hétfőn lesz, és prezentálnom kell, hogy mit miért csináltam. ppt-t kell csinálnom, és arra gondoltam, hogy csak azokat a részeket tenném bele, amik jók. Hogy néz ki, ha olyat mutatok ami rossz. Vagy tegyem bele a rosszat is, és mondjam nekik, hogy "ez rossz, utólag rájöttem". De ez olyan amatőr. Vagy ne is beszéljek róla, várjam hogy megkérdezzék, és majd akkor magyarázkodok? Ha meg nem kérdezik meg, akkor meg szerencsém van?

2023. nov. 9. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Vállald fel a hibát és természetesen magyarázd is el, hogy mi az. Így látják, hogy tényleg érted.


+ Így megtudhatod, hogy ők mennyire figyeltek a jelentkezésedre. Ha fel sem tűnt nekik (és égbekiáltó a hiba), akkor tudni fogod milyen alaposan dolgoznak ők is.


Ettől függetlenül tartsd észben, hogy mindenki hibázik. Te is és mások is. Nem mindig gáz, de az elején mindig jobban jössz ki, ha felvállalod.

2023. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Wow, melyik cégnél kell PPTvel prezentálni a házira adott megoldásokat?


Elég egyedi dolog ez, így az adott cég dolgozói biztos felismerik a kérdésed a válasz megírása nélkül is, de ha nem akarok publikusan megosztani, kérlek írd meg privátban. Tényleg kíváncsi vagyok.

nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaja, amit kettes mond, jelezd hogy rájöttél utólag hogy hibáztál, és a helyes megoldást is mutasd meg szerintem.

Ebből látják hogy lelkiismeretes vagy, alapos, őszinte.

nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!