Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak elbocsátások a munkahel...

Vannak elbocsátások a munkahelyeden mostanában?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg, hogy kb. mekkora cég, multi vagy magyar tulajdon és hogy hogy kommunikálják ezt felétek, mi az oka.

Illetve az is érdekes ha pont az ellenkezőjét tapasztalod, az minek köszönhető.


nov. 11. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Én egy 3-400 főt foglalkoztató "cég" dolgozója vagyok


Nálunk nincsenek elbocsátások, nálunk erős elvándorlás van, szarok a fizetések igy lelépnek a dolgozók, nagyon nagy a fluktuáció!

Még a magasabb beosztások esetén is.

nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

50-100 fő közötti magyar tulajdonú KKV. Felveszünk embereket, nem elküldünk

(ami 100%, hogy nem innen fogunk választani). Folyamatosan bőülünk, ezért veszünk fel (igen, van elvándorlás is, de kevesebb embert kell pótolni, mint amennyi az új pozíciók száma).

nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán csak az lesz kitéve aki nagyon vállalhatatlanul viselkedik.

Inkább felvétel van.

Sosem volt ilyen sok rendelésünk.

Elmúlt két hétben már hozzám küldték új ügyfeleket, hogy tartsam őket szóval amíg fel nem szabadul másik kolléga.

Egyáltalán nem hozzám tartozik ügyfelek kezelése, csak karbantartó vagyok.

Én csapatomban is van felvétel de aki eddig jelentkezett azzal nem sokra mennénk mert azt sem tudta melyik végén fogja meg a csavarhúzót.

nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Vannak. De csak azokat küldik el, akik a minimum elvárást se tudják teljesíteni. Pl nem képes 8:00-ra megjelenni a munkahelyén, folyamatosan késik, munkában minimumot hozza teljesítményben.
nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nincsenek. Kb 50 fős magyar kkv. Néha elmegy 1-2 ember, de alacsony a fluktuáció, itt a vezetőség szerencsére teljesen korrekt és nem fillérrágó. Nemrég lett aláírva néhány fontos szerződés, ami sok munkát fog biztosítani a következő években, így inkább az a kérdés, hogy hogyan fogjuk bírni.
nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nincsenek, de nekem pl. mondták, hogyha lehet ne menjek vissza gyedről most, ahogy terveztük.


Az is igaz, hogy ez csak a csopvez mondta (40 fő), a céghez természetesen visszavennének valamilyen poziba (több ezer fő multi).

nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 IgaziÚriember ***** válasza:
66%
Folyamatos a felvétel, szó sincs elbocsátásokról, inkább a megfelelő szaktudással rendelkező emberhiány a jellemző.
nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Igen, akik gyökerek azokat kikúrják.
nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Lakatos üzem, tudtommal magyar tulajdon az egész.

Állandó álláshirdetések vannak a salakolótól a mérnökig mindent keresnek.

nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Ja és kb 30-40 fős cég.
nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!