Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pepco csoportvezető betanulást...

Joker2244 kérdése:

Pepco csoportvezető betanulást fizetik?

Figyelt kérdés
A kérdés igazából az lenne, hogy betanulásra való utazásomat mennyire finanszírozzák, mert messze van az üzlet ahol betanítanak és nem megoldható tömegközlekedéssel az oda utazásom sem kocsival mert nincs jogsim (2 hét alatt) . Így nekem valami legalja olcsó szállást kell keresnem megoldásnak. Alsó hangon is kell 80.000ft ezt nyilván nem fedezik nekem gondolom én. De mivel szobát veszek ki így busz, vonat jegyem sem lesz amit fel tudok majd mutatni visszatérítésre. Hogy tudnám megoldani? Volt valaki már ilyen betanuláson, mik a tapasztalok atéren is?
2023. nov. 12. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha a saját költségedre csinálod ezt, akkor nem tudok mást mondani, mintsem hogy teljesen hülye vagy. Alapból nem igényel egy ilyen munkakör különösebb betanulást. Egy valódi vezetőnek pedig végképp nincs rá szüksége.
2023. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!