Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová vennének fel így?

Hová vennének fel így?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az általános iskolát befejeztem, aztán betegség miatt kimaradtam egy ideig a suliból.

Most 10.-es vagyok esti gimnáziumban.

Tapasztalat, érettségi nélkül, ráadásul a sulihoz is alkalmazkodva, hol van esélyem hogy felvennének dolgozni? :/ Valaki volt hasonló helyzetben?



2023. nov. 17. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Hat nagyon sok munkához elég a végzettséged, igazából csak rajtad múlik hogy hova akarsz menni, ma munkaerőhiány van magyardországon.


Csak hogy néhányat említsek:

-meki

-burger

-kfc

-bármelyik random étterem

-aldi

-lidl

-bármelyik random bolt, trafik, hasonló

-meg persze ott van még a roszlanyok meg az onlyfans ha sok pénzt szeretné kevés munkával

2023. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
A szokásos diákmunkás melókbna próbálkozz
2023. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 ha jelentkezik olyan akinek van tapasztalata és/vagy végzettsége akkor már biztos hogy nem választanak engem, ami érthető is :/ Mindenesetre már jó pár ilyen helyre adtam le jelentkezést, de eddig semmi.

K*rvulást meg kösz kihagyom xD


#2 diákmunkára nappalisokat keresnek :/

2023. nov. 17. 20:08
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Folyamatos a felvétel az összes ilyen helyre. Nincs olyan h tapasztalat stb. mindegyik helyre ezekből mindig van üresedés.


Meg amúgy sem kell semmilyen végzettség ahhoz, hogy kipakold a cuccokat a polcra, két kézre van szükséged meg félig kel értened a magyart. Ugyan ez a mekire stb. egyik helyre se kell semmilyen végzettség, nagyon alapvető betanított munkáról beszélünk.

2023. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Munkaerő kölcsönző (pl: S-forrás kft), de még van száz másik is, simán felvesz, ahogy a gyorséttermek is.
2023. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

És egy retardált már megtalált privátban hogy legyek a k*rvája XD gratulálok innen is neki

A többieknek köszi.

2023. nov. 17. 21:11
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
vállaltad?
2023. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
ha eleg netto 70-80e ft akkor kassza. ha nagyobb az ambicio akkor onlyfans ha van benned annyi
2023. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Milyen 70-80 suttyókám?

Fogalmad sincs még a minimálbérről sem, hány éves vagy 11?

2023. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
18 eves + hatraltato tenyezo hogy lany. bersavok eleve boven alacsonyabbak
2023. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!