Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová vennének fel így?

Hová vennének fel így?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Az általános iskolát befejeztem, aztán betegség miatt kimaradtam egy ideig a suliból.

Most 10.-es vagyok esti gimnáziumban.

Tapasztalat, érettségi nélkül, ráadásul a sulihoz is alkalmazkodva, hol van esélyem hogy felvennének dolgozni? :/ Valaki volt hasonló helyzetben?



2023. nov. 17. 18:31
1 2
 11/19 Help24 ***** válasza:
71%

Úgy látom vannak problémák az agyban, akik ide írnak azzal a válasszal, hogy ez a fiatal teremtés már olyan oldalaknak legyen szexuális és avagy mutogató babája, aki még CSAK 18!


Ennyi eszetek van. Tény és való az említett oldalak jó pénzt igérhet(nek), de semmi sem bizonyítja, hogy úgy is lesz, szóval én abszolút le beszéllek róla, kedves 18 éves leányzó.


Válaszolva a kérdésedre viszont, nem tudom milyen régión belül vármegyén vagy településen próbálkozol, ugyanis lehet Budapesten pár napon belül fel vesznek, de a kieső vidéken nem biztos, vagy csak nagyon lassan. És ezt azért is írom hogy vidéken nehezebb, mert sokan a munkahely megtartásért küzdenek nap mint nap. Városokban viszont igény van az új munkavállalóra, azonban semmiképpen azért ne költözz fel Budapestre vagy nagyobb városokba, ha egyrészt nem ott laksz, másrészt nincs induló tőkéd.


Tehát munkakeresés szempontjából így, hogy említetted több helyre beadtad a jelentkezést nagyon nehéz ezek szerint munkát találni, ha nem hívnak vissza max 1 héten belül. Ha Budapesten laksz, akkor talán tudok segíteni Neked Egy-Kettő helyet ajánlani, ahova biztos fel vesznek, csak ezek a helyek 8 és 12 órás műszakok, mivel Te diák vagy megbeszélés kérdése, és az is kérdés lenne a munkáltató oldaláról, hogy mennyit szeretnél keresni, mert akkor úgy kell a beosztást megcsinálni.


Sok szerencsét és kitartást kívánok és semmiképpen ne tedd fel magad azokra az oldalakra.

2023. nov. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

A postához bárhol keresnek kézbesítőket, tapasztalat nem kell, ált.isk. az elvárt végzettség és bőven végzel addig a munkával, mire kezdődik a suli. Nézd meg a posta karrier oldalát, tele van hirdetéssel. Nem fizet jól, és nem mindig egyszerű munka

(pl esőben, szélben), de a feltételeinek megfelel.

2023. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Postát, bkv-t, mávot stb állami "céget" felejtsd el, max akkor közigazgatásba menj kormányablakba, önkormányzatba, ha hosszabb távra (5+év egy helyen) az elején nem sok a pénz (mert csak érettségid van) de vannak belsős képzések szakvizsgák, amikkel emelkedni fog!


25 éves korodig SZJA mentes vagy, ez jelenleg nagy előny hiába vagy lány vagy fiatal ahogy már itt előttem írták. (mellesleg 25 év után 30 éves korig is jár az szja kedvezmény, csak úgy nevezik, hogy fiatal anyukák szja mentessége :D).


Kereskedelembe, és vendéglátásba legtöbb esetben SZ@RNAK a végzettségedre, a kitartásod, a kedvességed és a szorgalmad számít, meg a gyakorlatod ha az is van!


Ha melózni akarsz tudsz 18 évesen érettségivel is, de akár vállalkozhatsz is!


Jelenleg negyedévente van csak járulékfizetés, azaz van némi haladék...

2023. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De mondok mégjobbat, legyél az elején sima bringás futár, szedd össze a jogsira valót, szerezd meg a jogsit, kicsit futárkodj még, és csináld meg a taxisvizsgát. Úgytudom egyikhez se kell érettségi, és igy lehet akár kényelmes és jólfizető melód is!

Plusz az állam se mer szembemenni a taxisokkal (a taxisblokád óta), de bezzeg a tanártársadalmat vígan lszrja...

2023. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as: nincs még érettségije a kérdezőnek, kormányablakba nem vesznek fel senkit 8 általánossal. Amíg tanul, nincs sok lehetőség, csak a rosszabb munkák.
2023. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Amíg tanul addig is van lehetősége, csak mint diákmunkás, máshogy nem...
2023. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
De mivel estin tanul, nem diákmunkázhat. Ezt ő is mondta.
2023. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Affene, hát az tré..

Akkor marad az EFO, sokmindenhez nem kell érettségi...

2023. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pincérkedés, de puccosabb éttermekben van aki “recepciós” köszönt és ültet. Oda pont ilyen fiatal dekoratív csajokat keresnek, felszolgálóként is borravalókkal valószínűleg jól menne. Fiatal vagy és remélhetőleg csinos, használd ki az egy előnyöd! Vannak hostess munkák is, de azok alkalmiak/nagyon nyűgösek.


Bolti eladó meg ilyenek vannak, de annál a vendéglátás jobban fizet, akár csak pultozás is.

2023. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!