Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van diákmunka Vácon, gyárban,...

Van diákmunka Vácon, gyárban, mezőgazdaságban, vagy temetkezésnél?

Figyelt kérdés

Betanított, monoton fizikai munka van?

16F


2023. nov. 23. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne lenne, pláne ilyen munkaerőhiányban, Budapest mellett el kél az ember.


Én 10 éve voltam középiskolás Vácon, hasonló fizikai melókat csináltam, követ csiszoltam, temetőt tartottam karban, farmon dolgoztam, ástam árkot, vágtam bozótot. Volt hogy a tanáraimon keresztül kaptam munkát, volt, hogy egy kocsmában ülve jöttek hozzánk, hogy jókötésű gyerekek vagyunk, szeretnénk-e pénzt keresni.


A tanárokat szerintem gyakran keresik meg vállalkozók, hogy kerítsenek pár fiatalt erre vagy arra a munkára, és nekik is leesik ebből egy kis zsebpénz. Ha jobb viszonyban vagy valakivel, nyugodtan rákérdeznek, körbeérdeklődnék, hogy tud-e valamit.


Mint az életben minden sikernek, ennek is a kommunikáció a kulcsa. Nyíltan mondani kell embereknek, hogy munkát keresel, érdeklődni kelll, tudnak-e valamit. lehet, hogy rávágják, hogy nem, de bennük marad, hogy "Bence kérdezte van-e vm Munk,a Bencére lehet számítani, ő jönne" és 1-2 hónap múlva te leszel az első, akit megkérdeznek.


Mezőgazdasági munkát max a környező falvakban tudsz csinálni.


Gyárba nem mennék semmi pénzért.

2023. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lmen?
2023. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vajat nem köpültél?
nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!