Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a BKK-val, mint munkaadóval?

Figyelt kérdés
Irodai pozícióban, vagy ellenőrként/ sofőrként dolgoztál? Mennyire voltak veled korrektek? Azt kaptad, amit vártál, vahy csalódtál a cégben?

nov. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Informatikusként van tapasztalatom, szakmai gyakorlatoztam náluk, csak azért mert az egyetem szerződésben állt velük így könnyű volt lepapírozni. Ez az egyetlen pozitívuma volt, egyébként ennyi inkompetens, életképtelen emberrel nem találkoztam még egy helyen, ha egy szóval kellene jellemeznem akkor "hulladéklerakó" vagy "géntemető"-nek jellemezném ahol olyanok dolgoznak akik a gyenge képességüknek köszönhetően nem képesek normális helyen elhelyezkedni. A "senior" IT kollégák végzettség nélküli kontárok, a kódminőség a béka s*gge alatt, a rendszer kb 20 éve elavult, bürökratikus merev korrupt fos az egész, tele olyan munkavállalóval akik csókosok, se a végzettségük sem a tehetségük alapján nem tölthetnék be az adott pozíciót. Fizetésnek olyan kínáltak diplomázást követően aminek több mint a háromszorosáért helyezkedtem el másik cégnél.
nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el...

Max próbaidőre...

nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tapasztalat? Állami érettségi kell... szóval a fizetős esti nem jó :D
dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Komcsik a bunkerba kb, pont mint a csapd le csacsi-ban az elvtársak!

3 hónap elég volt az egész vállalatból :D


Ismerősöm most van náluk kb 5 éve 800 ezer a bruttója, de se ünnepnapja, se hétvégéje, szóval nem az van amit te szeretnél!


Én konkrétan hülyének nézem már emiatt, mert 50 évesen még ugrl nekik akr hajnal háromra is, ahelyett, hogy elmenne taxizni vállalkozóként + karosszériázna alkalmiba / maszekba ami a végzettsége is.

dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!