Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A BKV, mint munkahely mennyire...

A BKV, mint munkahely mennyire komoly illetve komolytalan a nem vezetői munkakörökben? Vélemény vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 20:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Még nem jött válasz, kiemeltem...

Senki sem bkv-s vagy volt az?

2023. aug. 19. 08:37
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem egy komoly hely. Olyan szinten le van rohadva a szervizük, hogy elképesztő. Utoljára talán a 80-as években látott felújítást. Meg interjún is, előadják, hogy hű meg ha de jó vagy, aztán fel se vesznek :D
2023. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem felvettek, de most így egy hónap után olyan fílingem van már a helytől, mintha a Mucsis villanyszerelő jelenetét összekevernéd a Szomjas György féle "Falfúró" című filmmel...
2023. aug. 21. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
14 évig vezettem buszt a kávénál.Garázs szintig nincs gond semelyik főnökkel.Az akácban vannak a kretének,blusz a bkk-nál halmozottan.
2023. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azóta kiléptem, alig három hónap alatt kétszer voltak seggrészegek, alig volt érdemi munka, csak ültünk lent a "tartózkodóba", mert a szolgálati telefon is drótos, ráadásul még többen dohányoztak is bent.

A sofőrködés legalább egyszemélyes, biztos jobb lett volna.

2023. okt. 23. 21:01
 6/13 A kérdező kommentje:

A többit inkább nem részletezném, de akinek nem behajtóra vagy kenyérre kell a pénz, az messze kerülje el!

Miközben felmondtam még egy másik sorstárs is leszámolt, a munkaruha leadása után volt még egy köröm az irodába akkor meg éppen felvettek egy újabb madarat.


A cég korrekt lenne, de az emberi tényező és a munkafegyelem ellenőrzése a szankciók hiánya meg a "régi jó öregek" (kb nagyrésze semmirekellő) dédelgetésük elcseszi az egészet...

2023. okt. 23. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Juj... Nekem interjún pont ezt mondták, hogy ez milyen biztos munkahely és sok ember 30-40 éve dolgozik náluk. Na de akkoris, az interjún maga az épület lerohadtsága szavak nélkül is elmond mindent.
2023. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja meg még mikor nyáron néztem a szervezeti felépítést, a már elhunyt Vágó István is a vezetők között van. Életében biztos a politikai jelenléte miatt vették be a bkk-ba is.
2023. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

30-40 évet dolgozni egy vállalatnál a mai kor körülményei és követelményei között nem életszerű, sokszor még akkor sem, ha a saját vállalatod...


Szóval én nem vonom ezt kétségbe, de mégis miféle munkakör lehet az, meg miféle munka?


Az éves orvosi alkalmasságiról nem is beszélve, amit nyiván egyesek 30-40 éven át megkapnak, van aki meg nem..

2023. okt. 25. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Abszolút így van. Egy kerülendő cég az biztos, persze minden ilyen cégnél kivétel ha nagy pénzért vezetőnek mész, az megint más.
2023. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!