Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért a szerelők keresnek a...

Miért a szerelők keresnek a legjobban az országban?

Figyelt kérdés
Vízvezeték, villanyszerelő vagy burkoló biztos, hogy minden embernél jobban keres. Diploma? Hagyjuk már! Informatikus? Érdemes megnézni egy havi bérét aztán megnézni egy duguláselhárítás vagy kapcsoló csere árát.
2023. nov. 28. 17:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#7 : Alkalmazott bérét alkalmazott béréhez kell viszonyítani! A vezérigazgatót pedig sohasem álláshirdetés útján veszik fel!
2023. nov. 28. 20:50
 12/20 A kérdező kommentje:
#5 : Ezt értem, de akkor nem kell butaságokat beszélni arról, hogy mivel lehet nagy pénzt keresni.
2023. nov. 28. 20:52
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert nem ők keresnek a legjobban.
2023. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Mobiltelefon.
2023. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
legtobb szerelo fonok ,muhelyfonok rendelkezik legalabb egy gazdmen alappal, pentugyi vegeztessel. e vegett lettek vezetok iy
2023. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#14 : Értelmes válaszok helyett azt nyomkodod? :)
2023. dec. 6. 05:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Hiány szakma. Épìtőiparban vagyok mérnök. Vannak cégek akik évek óta nem találnak köművest, viz fűtés szerelőt jót meg hasonlókat. Így nem kell csodálkozni ha netán van jelentkező akkor több pénzzel akarják megfogni őket mint az irodai alkalmazottakat. Kereslet és kínálat ugye...
2023. dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mégis a 90%-uk egy leharcolt 30 éves kocsival jár, laknak félkész házban és stb. Hova teszik a pénzt?
dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kései Sirató ***** válasza:
Nekem van kőműves ismerősöm, a fiának is és a lányának is épített 1-1 nagy házat, az övé is nagy. ÉS minden évben luxusnyaralásra megy. Persze egyáltalán nem iszik.
márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi videken normális vizszerelot vennénk fel 450 netto korul , céges autót biztosítva, napi 8 órára, túl óra meg minden nélkül, teljesen bejelentve. Sztem korrekt. Budapesten ez lehet olyan 500 netto is ha nem több. Persze ez saját vállalkozásba lehet nekik a duplája is ha nem több. Mernokot , egyeb diplomást találni, de normális szakmunkast egyszerűen nem.
márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!