Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kövi nyáron ki tudok menni...

Kövi nyáron ki tudok menni pár hónapra angliába raktárosként/targoncásként dolgozni az egyesült királyságba?

Figyelt kérdés
Van angol emelt érettségim, és C1 felsőfokú komplex angol nyelvvizsgám is, érettségivel is rendelkezem. Igazából nem hosszútávra szeretnék kimenni, csak egy kicsit ki akarom próbálni milyen nem itthon dolgozni. Van homlokrakodó, és targoncás jogsim is. Esetleg van itthon olyan munkaközvetítő ami tudna nekem segíteni ilyen kritériumokkal munkát találni?

nov. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Vannak a facebookon ilyen londoni magyarok meg angliai magyarok nevű csoportok, szerintem első körben ott nézz körül.
nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Brexit óta Anglia vízumköteles ország, munkásvízumot pedig egy cég sem fog kiállítani arra hogy pár hónapig kimenj csicskamunkát végezni.


Egyébként is szigorú feltételeknek kell megfelelni és csak bizonyos munkakörökben (elsősorban magasan kvalifikált szellemi munkakörökben: orvos, informatikus, mérnök, kutató) szoktak kiállítani munkásvízumot és letelepedési engedélyt.

nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Brexit.
nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen prolimunkások már nem kellenek oda, kiléptek az unióból, csak értelmiség mehet (mint pl én vagyok). A kelet európai tanulatlan selejtnek maradt németország és ausztria alternatív lehetőségnek de oda is kell német tudás legalább makogás szinten
nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írországba menj.
nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Remek ötlet!
dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én 2 éve jöttem ki először gyári munkára sima operátornak dolgozni, Angliába, Liverpool. Nem igaz hogy nem lehet kijutni nem csak diplomások kellenek.
dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!