Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökök! Ti kaptatok már...

Mérnökök! Ti kaptatok már valaha belépési bónuszt?

Figyelt kérdés

Tudom IT-nél tipikus dolog a “signing bonus” vagy magyarul belépési bónusz, egyösszegű nagyobb kifizetés amikor az ember kezd egy új cégnél.


Szakmabéli mérnökök, előjött már ilyen, és ha igen a br fizuhoz képest hányszoros volt?



#mérnök #Belépési bónusz
dec. 1. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Altalaban 2 havi fizetesnek megfelelo bonusz a megszokott. Ez igy 2023 vegen brutto 30 000 $ durvan. Senior software architect.
dec. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom a munkáltatót aki $15000-et fizet ilyen szövegértési kézséggel rendelkezőknek. Mondom MÉRNÖKÖK. Azért emeltem ki hogy tudom hogy az ITben van, mert azt már tudom és nem is releváns az infó hogy mennyi. (Ja és az IT nem igazi mérnök, hívhatja magát mérnökinfósnak vagy aminek, az IT IT, nem gepeszet, villamos, vegyesz, mechatronika stb stb.)
dec. 1. 03:35
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
ITban dolgozok es sose kaptam...
dec. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bónuszt nem de új helyem kifizette réginél a büntit, hogy ne kelljen megvárni a felmondási időm végét.

Nem tudom, hogy egészet vagy kiegyeztek, abba nem avattak be.

dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Belépési bónuszt nem, de minden év végén van sima bónusz.
dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Hálózati mérnökként kaptam a próbaidőszak lejárta után egyszeri fix összegű belépési bónuszt, 1,2 milliót. Mindenkinek ennyit adtak tapasztalati szint és fizetéstől függetlenül (bár pályakezdőket nem kerestek sosem).
dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan szakmákban van, amik értékesek és hiány van belőlük. A mérnökök 98%-a nem tartozik ide. Persze vannak olyan ritka, és nagy tapasztalatot igénylő pozíciók ahol van, de nem általános.
dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 mondjuk azért megnézném ha a világon a mérnökök 98%-a egyik napról a másikra eltűnne mennyit esne vissza a gazdaság.
dec. 2. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: Egyre több a mérnök , törnek le a berek , mezei mérnök tudással egyik cég sem fog már hanyatt esni előtted abba jobb lesz ha belenyugszol. Sőt kezdőként lehet, hogy annyit fogsz keresni mint egy jobb technikus. Az It-villamosmérnöki vonal még megyeget aztan kB ennyi.
dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
ma mar a sima mernokok kb szart se ernek, br 800 fele nagyon ritkan megy a beruk. Csinalhatsz akarmit, attol meg nem lesz erteke a munkadnak
dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!