Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonaldsban mennyit lehet...

McDonaldsban mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy teljesen alkalmatlan vagyok az eddigi szakmámra, ezt bizonyítja az is, hogy nem tudok váltani a mostani helyemről, sehova se kellek, itt meg napi szinten kapom az alázást meg a lenézést.

Ha beadok egy lebutított CV-t egy gyorséttermi munkakörre, ahol csak az érettségit írom be, nagyon max.az egyetem nevét, akkor lenne esélyem bekerülni?


dec. 1. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Én elég sokat keresek a mekiben, de nem a pult túloldalán, hanem keresek egy kényelmes sarkot, s miközben majszolgatom a bigmeket kólával és fagyival, kinyitom a laptopot és tőzsdézgetek.


Lényegében naponta megkeresem azt a pénzt pár kattintással, amit az ott dolgozók egy hónapban. Persze, annyi a titok, hogy tudom, mikor hova érdemes kattintani.


Amúgy a KFC-t kajailag jobban szeretem, de a meki, mint étterem, barátságosabb hangulatú.

dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez senkit nem érdekelt, köszi.
dec. 1. 23:06
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Sör Sanyi sokat keres rajtunk mióta 700 forint a sajtburesz.
dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

"Ha beadok egy lebutított CV-t egy gyorséttermi munkakörre, ahol csak az érettségit írom be, nagyon max.az egyetem nevét, akkor lenne esélyem bekerülni?"


Attól függ mennyire vagy mamlasz. A gyors és pörgős diákmunkásokat szeretik, ha valami 40 éves 150 kilós tag vagy akkor lehet ott sem fognak kapkodni utánad.

dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
írjál 8 általánost ugy talán van esélyed.
dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
A jászai mekiben van egy tök jó csaj.
dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Mekibe még azt is felveszik aki nem jelentkezik. Lasszóval fogdossák a munkaerőt. Azért lássuk be éhbérért ott gürcölni mint a gép az olajos kifőzdeszagban, takarítani a sok tajtékparaszt után az éttermet, klotyókat, hát nem egy álommeló. Kérdező inkább menj Lidlibe ott se rosszabb a meló és nagyságrendekkel többet keresel szintén zéró szaktudás elvárással.
dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Kevés a pénz, és kb rabszolga a meló
dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Kettes, dehogynem.


Te kérdezted, hogy a mekiben mennyit lehet keresni. Bár igaz, konkrét számokatvnem írtam, de nagyjából kiszámolható, hogy hét számjegyű, s nem egyessel kezdődik. De nem is kettessel meg hármassal. Gyengébb hónapokban, ritka esetben négyessel-ötössel. Án, a legtöbb esetben bőven efölött.


Egy barátom is a mekiben dolgozik, ő termék- és lehetőségbemutatókat tart a Forever égisze alatt, a mekiben meg sok fiatal érzi magát otthonosan, ezért gyakran oda jár tárgyalni. Keres egy csendesebb, békésebb sarkot, s ő is kb annyit keres, mint én.


Ilyesmit ajánlok neked is. A pult mögötti rabszolgaságot kevésbé. Kinek jó az? A rabszolgáknak biztos nem.

dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
vegetálóbért.
dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!