Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bem borzasztó, hogy mekkora a...

Bem borzasztó, hogy mekkora a szervezetlenség bizonyos multiknal-multik között?

Figyelt kérdés

Olyan munkám van, hogy több szervezti egységgel, illetve más cégekkel vagyunk kapcsolatban. Tudják, hogy nyilván nekünk más rendszereink/alrendszereink vannak, de küldözgetik nekünk a screenshotokat, mert azt hiszik, mi mindent is meg tudunk oldaniy be tudunk lépni az ő rendszereikbe. xD


Kedvencem, mikor elvárják, hogy minden pikk-pakk megtörténjen, de ők maguk nem tudnak támogatást nyújtani, hiányzik a hozzáértés, mindenki a másikra vár, minden tolódik.


Ez amúgy a Siemens. Máshol mi a helyzet?



dec. 4. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában jellemző a káosz, főleg ha x-y céggel ügyfeleztek. Legtöbb multis poziban óvodások dolgoznak, vagy azzá tették őket. De egyébként a Siemens is egy vicc cég (dolgoztam ott), az egész sleppjével együtt. :D Titeket sem szeretnek az iparban. :D
dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most a prágai egységnél dolgozom. Múlt héten tartottak egy össznépi management vicc meetinget, ahol a fő főni elmondta, hogy a Telekomon kívül ők voltak az egyedüliek, akik az infláció nagyságaval arányosan kompenzálták a fizut. Azt hittem ott helyben elröhögöm magam. Volt valóban kemény 5%-os emelés, úgy hogy tavaly 20% volt az infláció. Ja meg közölték, hogy jövő évben jönnek a megszorítasok, üzleti utak törölve, bónusz se nagyon lesz xd És igen, van olyan kolléganőm, aki csehül beszél hozzám, mert nem tud angolul, én meg csehül csak kezdő szinten.
dec. 4. 10:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes az egész cégcsoport, vagy megszoksz (csak rosszabb lesz) vagy megszöksz.
dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De legalább kaptunk 3 kiscsupor lekvárt, mint év végi céges ajándék xd
dec. 4. 10:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D :D
dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mesélj már amúgy milyen Prágában dolgozni, ugyanaz a munkakör a budapestihez képest jobban fizet pl?
dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én a pestit nem ismerem, de akikkel eddig kommunikáltam bár jófejek voltak, de úgy tűnik nagy a szervezetlenség. A fizetés magasabb, de mondjuk a megélhetés is picit drágabb. Jó az élelmiszerek hasonló árban vannak, lakhatás drágább, nekem kb a fizetésem 40-45%-át elviszi, és csak egy egyszobás lakásról beszélünk. Maga Prága nem rossz, de nyelv nélkül meg van lőve az ember. Olyannyira se beszélnek angolul, mint Pesten. Nekem a következő állomas Bécs lenne.
dec. 4. 11:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Bem.
dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ki az a Bem?
dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemet akartam írni.
dec. 4. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!