Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ekkora leépítés az...

Miért van ekkora leépítés az sk-nál?

Figyelt kérdés
A komáromi sk batteryhez eddig szinte mindig volt felvétel, de több ismerőstől hallottam hogy elküldtek egy csomó embert, és most nincs felvétel. tudja valaki hogy miért? mikor várható felvétel?
dec. 14. 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Aki mondta az elbocsátást az tudja az okot is szerintem
dec. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok cég kivár, mert jövőre recesszió várható és igyekeznek felkészülni. 1-2 évig szerintem mindenhol leépítések/létszámstop várható.
dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég ingadozó most az autóipar. Valamelyik termékvonaluk biztos beszakadni látszik.

Az azt a pletyka szintű dolgot pedig fenntartásokkal kell kezelni. Év vége van, tradicionálisan szakad/megőrül az autóipar ilyenkor. Lehet játszani a bérelt munkaerővel, vagy a létszámmal a statisztikák kedvéért is.

Karácsony előtt nem a bővítés a jellemző. Majd január közepén reálisabb lesz a kép, de kétlem, hogy tartósan, érdemi létszámleépítés lesz.

dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
A gazdaságunk erős, mert jó kezekben az ország. Jövőre az autóiparunk 10%-ot fog nőni. Leelőzzük a legtöbb riválist.
dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
#4: Ilyenkor írd oda, hogy trollkodsz/irónia, mert a többség itt nem biztos, hogy veszi a lapot
dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Én csak az igazat mondtam. Az összes hír ezt mondja. A központi híradásban még sose hazudtak.
dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!