Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak köztetek olyan emberek,...

Vannak köztetek olyan emberek, akik az elején nagyon szerették a munkahelyüket , amikor odakerültek ? Nagy lelkesedéssel, odaadással végezték, majd fokozatosan megutálták ? Mesélnétek róla , milyen munkakör ez és mi volt a kiváltó ok ?

Figyelt kérdés
amiért mára már gyűlölitek ? Amikor észrevettétek , hogy kezd alábbhagyni a lendület, fáradtok és nem szeretitek már , próbáltatok ellene tenni ?

dec. 18. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer volt ilyen, mind a két alkalommal vezetőváltás után az új vezetőm egy segg volt és nem lehetett velük normálisan együtt dolgozni.
dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
A hülyék felfelé buknak.
dec. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen, amikor vezetőváltás volt. 3 évig bírtam vele, aztán dobbantottam. Az egészségem ment volna rá ugyanis.
dec. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok így. Egyszerűen elromlott a közeg, minőség a béka segg alatt, inkompetens embereket veszik fel sorba egymás után. Jövőre váltok.
dec. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy multi, először service desk, utána application support. Nagy lendülettel kezdtem, örültem, mert nagy elismert cég és jó fizu.

Aztán az évek során lecserélték a vezetést, az én főnökömet is, az meg mindenért folyton lecseszett, a csókosok kaptak jutalmat, nem voltak egyértelmű követelmények, szubjektív volt az értékelés és olyan kvalitásokat követeltek, amik a személyiségemből adódóan nem voltak meg, de a munkakörhöz nem is voltak szükségesek. 7 év után elegem lett, otthagytam őket. Azóta a céget felvásárolta egy másik.

dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és a fizu is a bérsáv alján volt, 3 éven át nem kaptam elemést, és volt, amikor az 5 fős csapatból négyen kaptak bónuszt, csak én nem, mert idézem "Neked is járt volna, mert xy-t megcsináltad, de nem adhattam mindenkinek". És mindezt nyíltan a csoport előtt.
dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk ilyen esetben nyugodtan mehettél volna az ő főnökéhez 😊
dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!