Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy bírjak még ki 1-2 hónapot...

Hogy bírjak még ki 1-2 hónapot a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a mostani munkahelyem mindenben sokkal rosszabb mint az előző, és már attól is depressziós leszek ha bejárok a munkahelyemre, januártól tervezek állásinterjúkra járni.

dec. 21. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó pszichológust!
dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es nincs rá pénzem fele annyit keresek mint a előző munkahelyemen nettó 230 ezres fizetés nem sok mindenre elég
dec. 21. 08:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Először fel kéne mondani.

De hát mért pont januárban kezdesz el járni interjúkra?

És mért nem léphetsz ki előbb, mint interjúkra jársz?...

dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

munka az munka, nem ol meg megerosit. tervezz, ultess nagyobb celokat a fejbe amik prioritast elveznek a szar munka hely felett. az emberek nagyresze utalja a munkahelyet. vagy mar beletorodott hogy szar.

tessek mas szemszogbol nezni.

dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es én nem törődök bele hogy szar, szerintem vissza megyek az előző munkahelyemre ott nagyon jó dolgom volt és nem is kerestem szarul (hülye voltam hogy felmondtam), az a baj hogy idén már nincs felvétel ezért meg kell várnom a Januárt, és azért nem mondhatok fel most mert akkor a hr-esek rosszat fognak rólam gondolni állásinterjún
dec. 21. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:

nem tudom miert az jott le hogy torodj bele hogy szar egyalatalan nem ez volt a lenyege a kommentemnek.


miert gondolnanak a HR-esek rosszat rolad? mmint melyik cegnel? ahova visszamennel? egyaltalan nem erdekelne oket, rosszul erezted magad ott, kesz jol tetted hogy felmondtal.


ha a penzed engedi, es lehetoseged is van visszamenni akkor csak hagyd ott a jelenlegit. nincs ertelme ostorozni magad. viszont ha muszaj h legyen vmi, akkor meg csak turjed amig nincs jobb....

dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, mondj fel?
dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
40%

"szerintem vissza megyek az előző munkahelyemre ott nagyon jó dolgom volt és nem is kerestem szarul (hülye voltam hogy felmondtam),"

Ott is a mi tanácsainkat követve mondtál fel? Ugye nem? Akkor mért mi hozzuk helyre, amit oly ügyesen elbäsztál? Tanuld meg viselni a döntéseid következményeit.

dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as én csak annyit kérdeztem hogy lehet elviselni 1-2 hónapot egy nagyon szar munkahelyen. Ki mondta hogy nektek kell helyre hozni amit elbasztam? Szóval nagyon nem értem hogy miről beszélsz.
dec. 22. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért most derül ki, hogy fele annyi a fizetés mint az előző munkahelyen. Addig el nem kezdem a munkát ameddig nincs letisztázva a matek. Például hónap közepén kezdtél akkor ne várd a teljes havi fizetést. Olyankor csak tört havi fizetést adnak.

Most decemberben sok helyen leállt minden. Januárban kezdődik az élet.

Békével köszöntetek el egymástól akkor vissza lehet menni az előző munkahelyre.

dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!