Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gáz a futárkodás?

Mennyire gáz a futárkodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Idén júniusban érettségiztem le és úgy döntöttem( most már tudom, hogy rosszul), hogy elmegyek dolgozni.Egy gyárban kezdtem, ahol 2 hónapot húztam le igencsak embertelen körülmények között.Utána váltottam és elmentem futárkodni, ennek már 4 hónapja.A társaság nagyon jó, a kollégáim jófejek és segítőkészek.Szeretek itt dolgozni, viszont gáznak érzem, hogy az ismerőseim, barátaim többsége egyetemre ment én meg futár lettem.Nyilván nem akarom ezt csinálni életem végéig, de egy ideig(amíg összegyűjtök elegendő megtakarítást az új életemhez), addig futár leszek.Szerintetek mennyire gáz?
dec. 21. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintetek mennyire gáz?"


Ha azt mondjuk hogy gáz akkor már holnapra össze is gyűlik az új élethez szükséges megtakarításod amit a kérdés részletezésben említettél, sikeresen abszolválsz még idén az orvosi egyetemen, januártól pedig magánpraxisban fogsz tevékenykedni?

dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy, mi, mint vadidegen emberek mit mondunk, ha te magadnak gáznak érzed?

Nyilván körülményektől is függ, de önmagában az, hogy dolgozol, és nem otthon vakarászod a töködet egész nap, azzal semmi gond nincs. Ha a képességeid és a lehetőségeid alapján ennél többre is tudnád vinni (és vélelmezhetően igen, ezért van benned a rossz érzés), akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy valóban ez lesz-e az a karrier, amit be szeretnél futni hosszútávon.

dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az sokkal gázabb hogy egy teljesen értelmetlen kérdést írtál ki azzal kapcsolatban hogy "mennyire gáz?"


Ha 5-ből 5-en azt mondjuk hogy gáz akkor felmondasz még ma, ha pedig azt mondjuk, hogy nem gáz akkor életed végéig futár maradsz vagy mi?

dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Ha bírod, csináld. Én 1 hét után otthagytam
dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

:) :) :)

És mi lesz az "új élet"? Visszamész a gyárba?

dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 nem
dec. 21. 14:37
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Dolgozni sosem gaz.
dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

van munkad, van valami fele celod... egyaltalan nem gaz.

tudod mi a gaz? mikor apa anya kipengeti az eletet hogy a gyerek egyetemen van, majd megvan a diploma es elmegy futarkodni :D

dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
dec. 21. 15:31
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
A munka nem szégyen.
dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!